Shopping cart - Kopsumma:€0,00

10 KG (4 X 2.5 KG) BUSHIDO SVARA TRENIŅA VESTE 1-10 KG

10 KG (4 X 2.5 KG) BUSHIDO SVARA TRENIŅA VESTE 1-10 KG

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: K10

€97,90
Profesionāla svara veste DBX Bushido To var izmantot gan profesionāļi, gan atpūtas treniņu laikā. Tas ievērojami ietekmē efektivitāti, pateicoties muskuļu slodzes nostiprināšanai, ko izraisa papildu slodze. Vestes ir ieteicamas cīņas mākslas treniņu, pauerliftinga, kultūrisma, aerobikas, vieglatlētikas, basketbola un kāpšanas laikā. Tās izmantošana efektīvi paātrina tauku sadedzināšanu.

Veste ir veidota tā, lai tā vispār neierobežotu kustību un ļautu brīvi trenēties. Ideāli piemērota figūrai ir iespējama, pateicoties Velcro sistēmai ap vidukli un uz pleciem, pateicoties kurai lieliski var pielāgot izmēru.

No 2020. gada oktobra visās DBX Bushido vestēs izmantojam jaunu, vēl spēcīgāku Cordura modeli. Šis materiāls ir ārkārtīgi izturīgs un noturīgs pret bojājumiem. Tas ir izgatavots, cita starpā, no motociklistu apģērba, alpīnistu mugursomām un pat ložu necaurlaidīgām vestēm.

Iekšpusē veste ir izklāta ar mīkstām, termoaktīvām putām, kas pasargā no nobrāzumiem un nodrošina augstu komfortu intensīva treniņa laikā.

Vestē ir 4 ieliktņi, apmēram, 2,5 kg, lai jūs varētu iegūt maksimālo kopējo svaru 10 kg. Tas ļauj pielāgot svaru individuālajām vajadzībām un sasniegumu līmenim. Ieliktņi ir nostiprināti ar Velcro, kas tos notur pareizajā vietā.

Katra kārtridžs ir piepildīts ar speciālu lodītes formas granulu, pateicoties kuram ieliktņi ir mīksti un pielāgojas ķermeņa formai.

Svara regulējama svara veste

Svara diapazons: 1–10 kg (4 kārtridži apmēram 2,5 kg)