Shopping cart - Kopsumma:€0,00

130CM BUSHIDO BOKSA TRENĒŠANĀS MAISS 30 KG

130CM BUSHIDO BOKSA TRENĒŠANĀS MAISS 30 KG

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: W130x35

€139,00
PREMIUM KLASES TRENIŅA MAISS

IZMĒRI 130x35 CM

MAISA SVARS: Aptuveni. 30 KG

Boksa maiss 130 ir lieliska izvēle jauniešiem, sievietēm un cilvēkiem, kuri trenējas mājās.

Maisa augstums un svars ir izvēlēti tehniskajiem, atpūtas un izturības treniņiem.

Maisa augstums: 130 cm
Kopējais garums ar ķēdi: 170 cm
Svars: apmēram 30 kg
Izvēloties boksa maisu DBX BUSHIDO, jūs varat būt pārliecināts, ka ieguldāt aprīkojumā, kura kvalitāti pārbaudījuši simtiem profesionālu klubu visā Eiropā un tūkstošiem spēlētāju un individuālu klientu.

UZMANĪBU! Uzmanies no viltojumiem!

Daži lētāku maisiņu ražotāji piedāvā tādu pašu plavilu kā Bushido maisiem, savukārt šāda materiāla iegādes izmaksas pārsniedz viņu piedāvāto maisiņu vērtību. Vai jūs tiešām ticat, ka viņi pārdod maisus zem to ražošanas izmaksām?
Atcerieties, ka soma ir pakļauta daudziem bojājumiem, tāpēc ir jāizmanto visaugstākās kvalitātes materiāli. Šajā jautājumā mēs nepiekāpjamies - vissvarīgākais ir materiāla kvalitāte un izturība. Pateicoties šai ražošanas pieejai, mūsu boksa maisi ir ieguvuši atzinību ne tikai amatieru, bet arī daudzu titulētu spēlētāju un treneru vidū gan Polijā, gan ārzemēs.
Maiss ir 130 cm augsts, un tā apkārtmērs ir aptuveni 110 cm (diametrs apmēram 35 cm), un tas galvenokārt paredzēts mājas lietošanai. Tā svars un izmērs nodrošina pietiekamu treniņu komfortu un tajā pašā laikā nepārslogo ar izmēriem, tāpēc šīs somas īpaši dedzīgi izvēlas cilvēki, kas tās pakāruši dzīvokļos vai nelielās mājas sporta zālēs.

Maiss jau ir piepildīts līdz svaram apm. 40 kg.

Maisa garums ar ķēdēm ir 160 cm!

Maiss ir aprīkots ar papildu stiprinājumu, kas ļauj maisu piestiprināt no apakšas, ierobežojot tā šūpošanos treniņa laikā. Maisu jāpiestiprina uz paplašinātājiem, šim nolūkam neizmantojiet stingras virves.
PIEZĪME: maisa ķēdes ir aprīkotas ar papildu noņemamu karabīni, pateicoties kurai jūs varat brīvi pielāgot ķēdes garumu, pielāgojot tās garumu zemām telpām.
130 cm boksa maisa tehniskie parametri:
  • Maisa augstums: 130 cm
  • Augstums ar ķēdi: 170 cm
  • Svars: apm. 40 kg
  • Apkārtmērs: apm. 110 cm
  • Garantija: 3 GADI
  • Izcelsme: Polija