Shopping cart - Kopsumma:€0,00

20 x Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - 25ml

20 x Olimp AAKG 7500 Extreme Shot - 25ml

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: 20x Olymp

Regulārā cena: €58,00

Īpaša Cena: €35,90

Pērkot visu iepakojumu, jūs ietaupīsiet vairāk nekā 9 €

AAKG 7500 Extreme Shot®

Spēcīgs muskuļu asins plūsmas stimulators.

 

Mega deva: 7500 mg AAKG vienā ampulā!

Lieliska absorbcija!

Ļoti ātrs efekts!

 

Tūlītēja maksimālā muskuļu sūknēšana

Uztura bagātinātājs, kas satur spēcīgu unikālu perfekti absorbēta alfa-ketogluterāta (AAKG) devu (7500 mg), papildinot jūsu ēdienkarti ar L-arginīnu. Produkts izmanto novatorisko šķidrumu tehnoloģijas metodi, kas ļauj aktīvajām sastāvdaļām nekavējoties absorbēt šķidru formu bez kavēšanās, kas ir raksturīgi tabletēm vai kapsulām. Tas viss ir parocīgā 25 ml ampulā, nodrošinot ārkārtas ērtības un ļaujot produktu patērēt jebkurā laikā.

Kā darbojas AAKG 7500 Extreme Shot?

L-arginīns ir galvenais slāpekļa oksīda (NO) sintēzes priekštecis, kas ļoti spēcīgi ietekmē asinsvadu endotēliju, izraisot to paplašināšanos, tādējādi palielinot asins plūsmu muskuļu audos. Tas uzlabo muskuļu apgādi ar skābekli un barības vielām, kā arī anaboliskos hormonus, kas stimulē muskuļu augšanu. Tikai muskuļu asins piegādes intensificēšana ir tiešs signāls ķermenim, lai palielinātu muskuļu masu. Tas netiešā veidā ietekmē muskuļu augšanu, palielinot izturību, un tādējādi palielina kustību spējas.

L-arginīns papildus pastiprina augšanas hormona sekrēciju un pastiprina olbaltumvielu sintēzi. Tas arī pozitīvi ietekmē ķermeņa vispārējo pretestību.

Alfa ketoglutarāts (AKG) samazina zemu glutamīna un citu neaizvietojamo skābju līmeni asinīs. Tādējādi alfa ketoglutarāta un L-arginīna apvienojums vienā molekulā garantē maksimālu muskuļu audu atjaunošanos pēc fiziskās slodzes un augstu muskuļu stimulāciju slodzes laikā, izmantojot tā saukto "muskuļu sūkņa" efektu. L-arginīna alfa-ketoglutarāts ir arī ļoti labi absorbēts L-arginīna veids.

Kādas ir AAKG 7500 Extreme Shot priekšrocības?

AAKG 7500 Extreme Shot nodrošina jaudīgu L-arginīna devu, ārkārtīgi viegli absorbējamu L-arginīna alfa-ketoglutarāta formu, ko vēl pastiprina Liquid Technology, kas ļauj nekavējoties absorbēt AAKG asinsritē bez kavēšanās.

AAKG 7500 Extreme Shot ir pārsteidzošs ne tikai ar savu efektivitāti, bet arī ar unikālo greipfrūtu un ķiršu garšu.

Ērta ampula maksimālam komfortam:

- viegli sagremojama forma jebkurā laikā

- nav nepieciešams liels skaits tablešu vai kapsulu

- var lietot jebkurā laikā

- viegli pārnēsājams

 

Kam paredzēts?

Šis preparāts ir paredzēts gan veselības sportistiem, gan profesionāliem sportistiem. Ilgstoša L-arginīna lietošana uzlabo asinsriti, samazina arteriālo asinsspiedienu un uzlabo imunoloģisko funkciju un sirds un asinsvadu sistēmu. Palielināta slāpekļa oksīda (NO) ražošana pēc AAKG ievadīšanas visā ķermenī pozitīvi ietekmē intīmo dzīvi un vīriešu seksuālo izturību. Preparāts ir īpaši piemērots cilvēkiem, kuri nevar vai nevēlas lietot daudz tablešu vai kapsulu.

 

Lietošana:

Izdzeriet 1 devu (1/2 ampula) 30 minūtes pirms treniņa vai citām fiziskām aktivitātēm. Katrā ampulā ir 2 devas. Pēc atvēršanas turiet aukstumā un izmantojiet 24 stundu laikā. Pirms lietošanas labi sakratiet. Nepārsniedziet ieteikto devu. Piedevas neaizstāj daudzveidīgu un sabalansētu uzturu. Sargāt no bērniem.

 

Sastāvs:

Ūdens, 30% L-arginīna alfa-ketoglutarāts (AAKG), skābuma regulētājs - citronskābe, saldinātāji - sukraloze, acesulfāms K; konservanti - E202, E211, aromāts, krāsviela: karotīna maisījums, karmīns

Iepakojums:

1 ampula ar 25 ml

Tests: 1 ampula

L-arginīna alfa-ketoglutarāts (AAKG) 7500 mg

Tas ir uztura bagātinātājs.

Ieteicamo dienas devu nedrīkst pārsniegt.

Piedevas neaizstāj daudzveidīgu uzturu.

Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.

Uzglabāt istabas temperatūrā, lai pasargātu no saules gaismas.

Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.