Shopping cart - Kopsumma:€0,00

DVRT The Ultimate Sandbag Training System: For Dynamic Power, Superior Athletic Performance and Enduring Strength

DVRT The Ultimate Sandbag Training System: For Dynamic Power, Superior Athletic Performance and Enduring Strength

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: DVRT

€8,99
Kāpēc visaugstākās kvalitātes smilšu maisiņam - pareizi lietotam - ir milzīga atlētikas ROI
Pilna kontakta arēnā sportisti cīnās ar mainīgām izmaiņām: pēkšņām ātruma, jaudas, spēka, svara un enerģijas pieprasījuma izmaiņām. Sportistam jāiztur spēcīgi sitieni, kas vērsti uz jebkuru ķermeņa daļu, paātrinoties un palēninoties brīdī, kad tiek pamanīts, ka atsitas ar apžilbinošu spēku, bet jāpaliek stabilam ļoti nestabilā vidē. Sportistam jābūt ļoti dinamiskam, vienlaikus samazinot miesas bojājumu risku. Viņam ir vajadzīgas kaķa veiklās kustības prasmes, vērša izturīgo spēku kā pret akmeni.
Lielākā daļa no mums ir "ikdienas sportisti". Tomēr - kaut arī fizisko izaicinājumu līmenis var būt mazāk intensīvs, mēs tomēr varam censties attīstīt tās pašas pamatierīces kustības prasmes, tādu pašu pamata izturību un to pašu pamata spēku. Tāpēc, ka mēs vēlamies būt vislabākajā formā, kāda mēs varam būt - būt patiesi piemērotiem visam, ko dzīve mums rada… enerģētiskiem, mazāk pakļautiem traumām, spējīgākiem, pašpaļāvīgākiem, enerģiski un fiziski pievilcīgiem.
Neatkarīgi no tā, vai viņš ir augsti novērtēts basketbolists, kā spēkavīrs, kā treneris vai kā personīgais treneris, Džošs Henkins visu mūžu ir meklējis perfektus rīkus un perfektu sistēmu, lai izkoptu šāda līmeņa daudzfunkcionālu atlētismu. Pēc gadiem ilgas vilšanās un rūpīgas lietišķās izpētes, Džošs projektēja ļoti īpaša veida smilšu maisiņu ierīci un izveidoja ļoti pamatīgu apmācības sistēmu, kas ir pierādījusi, ka tā precīzi atbilst šīm sportiskajām funkcionālajām vajadzībām. Kā norāda nosaukums, dinamiskās mainīgās pretestības apmācība (DVRT ™) ikvienu sportistu sagatavo jebkuram viņu izaicinājumam - ar daudz lielāku panākumu iespējamību un ar daudz mazāku traumu iespēju.
Papildus paša Ultimate Sandbag maģiskajam dizainam, lielais DVRT noslēpums ir prasmīgā pakāpeniskas progresijas izmantošana, lai attīstītu spēku, izturību un elegantu kustību. Tā rezultātā jums šķitīs, ka jūs daudz ātrāk apgūstat svarīgus gājienus, piemēram, pietupienu modeli. Jūs atklāsiet sevi par visa ķermeņa sinerģiskā savienojuma meistaru. Jūs atradīsiet sev izaicinājumu, izmantojot īstu daudzplakņu apmācību - ar īpašiem ieguvumiem jums “reālajā” pasaulē. Jūs atradīsiet jaunu prasmi starp un iekš muskuļiem, kā arī augsta līmeņa sportisko prasmju atslēgu visās aktivitātēs.
Džošs Henkins savā ārkārtīgi rūpīgajā un rūpīgi ilustrētajā DVRT grāmatā sniedz pilnīgu projektu sportisko prasmju pilnveidošanai jebkurā jums vēlamā līmenī un jebkurai fiziskai arēnai, kura jums ir jāizceļ.
Džošs Henkins ļoti īsā laika posmā ir radījis revolūciju funkcionālā fitnesa nozarē. Viņa DVRT programma ir kļuvusi par tādu elites programmu stūrakmeni kā ASV armijas speciālo spēku rekrutēšanas bataljons, SWAT komandas un augstākās fitnesa iespējas no visas pasaules. Treneri no vairāk kā 80 valstīm tagad visā pasaulē izmanto DVRT sistēmu…, un šis iedzīvotāju skaits pieaug rekordlielā tempā. Kāpēc? Tas darbojas. ”- ROBERT DOS REMEDIOS, MA, CSCS, MSCC, koledžu izturības un kondicionēšanas treneris, autors
"Viegli saprotams un pārdomāts, tas ir pilnīgs Henkina DVRT sistēmas sadalījums un visas tajā ietilpstošās kustības progresijas. Pilnīga un rūpīga, tomēr kodolīga un vienkārša vienlaikus - ļoti ieteicama!" - ALWYN COSGROVE, Rezultātu fitnesa īpašnieks, grāmatas sērijas New Rules of Lifting  līdzautors
"Es vienmēr esmu atbalstījis nepāra priekšmetu pacelšanu. Džošs Henkins šāda veida apmācību pārceļ uz pilnīgi jaunu līmeni. DVRT ir sistēma, kas patiesi nodrošina funkcionālas izturības pieaugumu. Šī grāmata nav tikai par iemācīšanos pacelt galīgos smilšu maisiņus, tā ir par labāku pārvietošanos, par atlētisku attīstību un dinamiskas spējas attīstību. Progresēšana un programmēšana sniegs priekšstatu par jūsu sportisko mērķu sasniegšanu. "- JON BRUNEY, Neuro-Mass, Ginesa pasaules rekordu grāmatas turētāja autors.