Shopping cart - Kopsumma:€0,00

HC PRO PEC-DECK trenažieris

HC PRO PEC-DECK trenažieris

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: HC GYM PEC-TEC Machine

€2 890,00
HC PRO Pec-Tec ierīce ir īsta pērle treniņam pleciem, krūtīm un mugurai. Ierīci ir ļoti viegli pielāgot treniņam plecu muskuļos vai krūškurvja muskuļos, ja nepieciešams. Ir iespējams izmantot dažādus rokturus, un arī stieņi ir ļoti ērti un ergonomiski, lai tie atbilstu personai. Zobu mehānisms, uz kura pārvietojas sviras, padara ierīces kustību īpaši ērtu.
Ādas salona apdare ir biezāka nekā vidējā un tādējādi izturīgāka. Iegādājieties šo vienību, un tas būs sporta zālē jūsu mīļākais trenažieris.

Tāpat kā visas HC PRO ierīces, šī mašīna ir arī roku darbs, īpaši izturīga un bieza, un tā atbilst visprasīgākā trenera vajadzībām, un tā ir izstrādāta tā, lai tiktu saglabāta ilgi. Atkarībā no klienta pieprasījuma var izvēlēties atbilstošu ierīces krāsu. Tas attiecas uz atsevišķu metāla rāmi, kā arī ādas apdari.

Bloku izmanto, lai palielinātu izturību ar īpašu lenti, kas nesabojājas un ir izturīga pret jebkādām grūtībām. Grūtības pakāpi ir ļoti viegli mainīt ar šķembu, kas ļoti labi iekļaujas caurumos.

Veltņi un gultņi, kas darbojas uz lentes, ir izgatavoti no ļoti izturīga metāla.

Piegādes laiks ir no 2 līdz 30 dienām atkarībā no tā, vai ierīce ir uz vietas un atbilst klienta pieprasījumam.

Garantija 2 gadi.

Info [email protected]

Details