Shopping cart - Kopsumma:€0,00

HC PRO Gūžu pretestības josta - melna

HC PRO Gūžu pretestības josta - melna

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: EX047 K3/parem

Regulārā cena: €19,90

Īpaša Cena: €14,90

HC PRO gūžu pretestības josta - melna
  • PREMIUM KVALITĀTE - elastīga kokvilnas auduma dizains, mīksts un neslīdošs. Gūžas jostas neapspīlē, nesavelk un neķer ādu, piemēram, kā lateksa vai gumijas izturības jostas. Tās ir mīkstas un treniņu laikā neslīdēs ne uz augšu, ne uz leju.
  • PIEMĒROTS JEBKURAM FITNESA LĪMENIM - mūsu pretestības josta ir piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm jebkurā fitnesa līmenī! Jūs varat izmantot šo gūžas pretestības jostu kājām, potītēm, gurniem, mugurai, rokām un pleciem, nodrošinot jums perfektu pretestības līmeni! Tas aktivizēs un stiprinās gluterus muskuļus un gurnus pirms treniņa gan treniņa laikā, gan pēc tā.
  • DINAMISKS TRENIŅŠ - Tas ir mazs un viegls, un to var viegli pārnēsāt gan vingrošanas somā, mugursomā vai somā. Mūsu pretestības jostas ir viegli nogādāt pilates klasē vai sporta zālē. Paredzēts iesildīšanai un stiepšanai. Mūsu izturīgais dizains ir paredzēts pārvadāšanai visur, kur jums tas nepieciešams! Ļoti ērti ņemt līdzi gan uz darbu gan atvaļinājumu.
  • Uzlabota forma: Šī pretestības josta palīdzēs jums noturēt ceļgalus virs kāju pirksties, kamēr jūs veicat pietupienus. Novietojot apļa jostas virs ceļgaliem, tas nodrošinās pareizu pretestību jūsu muskuļu grupām, ejot uz priekšu vai atmuguriski.
'
Zīmols: HC PRO
Apkārtne: 100cm
Platums: 8cm