Shopping cart - Kopsumma:€0,00

HC PRO GŪŽU PRETESTĪBAS JOSTAS - S/M/L

HC PRO GŪŽU PRETESTĪBAS JOSTAS - S/M/L

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: EX046 K3/parem

Regulārā cena: €19,90

Īpaša Cena: €9,90

Izmantojiet šīs jostas dažādiem treniņiem, sākot ar gluteus muskuļu un gūžas locītavu aktivizēšanu un spēka paņēmieniem, līdz visa ķermeņa iesildīšanai.

Pretslīdes un pretrullēšanas tehnoloģija
Mazāks izmērs = lielāka pretestība

PREMIUM KVALITĀTE - elastīga kokvilnas auduma dizains, mīksts un neslīdošs. Gūžu josta neapspīlē, nevelk un neaizķer ādu, piemēram, kā lateksa vai gumijas izturības jostas. Tā ir mīksta un treniņu laikā neslīdēs ne uz augšu, ne uz leju.
Piemērots jebkuram fitnesa līmenim - mūsu pretošanās pretestības josla ir piemērota gan vīriešiem, gan sievietēm jebkurā fitnesa līmenī! Jūs varat izmantot šo gūžas pretestības jostu kājām, potītēm, gurniem, mugurai, rokām un pleciem, nodrošinot jums perfektu pretestības līmeni! Tas aktivizēs un stiprinās gluteus un gurnus pirms treniņa, treniņa laikā, gan pēc tā.
DINAMISKĀ DARBĪBA - Tā ir maza un viegla, un to ir ērti pārvietot vingrošanas somā, mugursomā vai somā. Mūsu pretestības jostas ir viegli nogādāt pilates klasē vai sporta zālē. Paredzēts iesildīšanai un stiepšanai. Mūsu izturīgais dizains ir paredzēts pārvadāšanai visur, kur jums tas nepieciešams! Ļoti ērti ņemt līdzi gan uz darbu, gan atvaļinājumā.
Uzlabota forma: Šī pretestības josta palīdzēs jums noturēt ceļgalus vienā līmenī ar kāju pirkstiem, kamēr jūs veicat pietupienus. Novietojot apļa jostas virs ceļgaliem, tas nodrošinās pareizu pretestību jūsu muskuļu grupām, ejot uz priekšu vai atmuguriski.