Shopping cart - Kopsumma:€0,00

HC PRO pretestības joslu komplekts 2-9KG

HC PRO pretestības joslu komplekts 2-9KG

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: bandset

Regulārā cena: €120,00

Īpaša Cena: €89,90

HC PRO pretestības lentes ir izgatavotas no dabīga lateksa materiāla, kas ir izturīgs pret nodilumu un var izturēt ārkārtēju stiepes spēku
Jūs varat trenēties bez raizēm par plīsumiem vai nodilumu.
Lieliski piemērota stiepšanai un pretestībai: HC PRO pretestības lentes darbojas ikvienam, kam ir nepieciešams izstiept sāpošos muskuļus pēc treniņa un stingrus pirms treniņa. Jūs varat tos izmantot, lai izstieptos pirms deadliftiem un pietupieniem.
Daudzfunkcionālas pretestības lentes: pretestības lentes var izmantot vairākiem vingrinājumiem, piemēram, spēka treniņiem, kā atbalstu pievilkšanās gadījumiem, basketbola saspringuma treniņiem, iesildīšanās utt.

Ideāli piemērots mājas fitnesa treniņiem: Jūs varat pievienot savai mājas sporta zālei. Tas palīdzēs trenēt JŪS mājās. To var izmantot ļoti dažādos veidos. Jūs varat tos izmantot, lai palīdzētu pacelt un iemērkt, izstiepties un pat pievienot zināmu pretestību pietupieniem, solam vai pat paaugstināt, veicot pakaramo joslu.4 pretestības joslu līmeņi: Paceļamās palīgjoslas ir 4 pretestības līmeņos, un katrai krāsai ir atšķirīga pretestība un platums dažādiem mērķiem.
Sarkanā josla (2KG); Melnā josla (4KG); Violeta josla (6KG) Zaļa josla (9KG)

NB. Šis produkts ir komerciāls modelis. Mēs garantējam, ka, izmantojot šo komplektu, jūs varat būt drošs par tā integritāti.