Shopping cart - Kopsumma:€0,00

ICONFIT Collagen Superfoods + Inulin (250g)

ICONFIT Collagen Superfoods + Inulin (250g)

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: ICONFIT_Collagen_Superfoods_+_Inulin_(250g)

Regulārā cena: €13,80

Īpaša Cena: €9,97

ICONFIT Collagen Superfoods ar inulīnu ir garšīgs un šķiedrvielu saturošs kolagēna maisījums, kas ražots Igaunijā. Ideāli piemērots gan kokteiļiem, gan sajaukšanai ar ūdeni. Satur vairāk nekā 30% hidrolizēta kolagēna, daudz noderīga Oraft® inulīna (dabīga šķiedrviela no cigoriņu saknes) un ir pieejams trīs aromātos, starp kurām jūs noteikti atradīsit savu iecienīto.

  • Vienkārši pievienojiet smūtijā vai samaisiet glāzē ūdens un izbaudiet. Noderīgam kolagēnam pievienojām arī veselīgas, liofilizētas ogas un šokolādes garšu ar neapstrādātu kakao.
  •     Kolagēns ir ļoti labvēlīgs ādas, matu un nagu skaistumam un labsajūtai kopumā. Mūsu kolagēni ir iecienīti tūkstošiem klientu.
  •     Jūs saņemat par 25% vairāk (kopumā 250 g) par pusi no cenas nekā jebkurš cits konkurējošs produkts. Iesaiņots ērti lietojamā hermētiskā traukā ICONFIT.
  •     Nesatur citas piedevas, un ir piemērots lietošanai arī grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Apraksts
ICONFIT Collagen Superfoods ir superpreču maisījums, kas ražots Igaunijā. Satur vairāk nekā 30% kolagēna ar dabiskās šķiedras Orafti® inulīnu, kas ir labs jūsu gremošanai. Turklāt katrs maisījums satur garšīgu un vitamīniem bagātu saldētu kaltētu superogu vai neapstrādāta kakao maisījumu. Citu piedevu vai pievienotā cukura nav.

Ražošana un lietošana
Kolagēna un inulīna maisījumu ir labi pievienot smūtijos 1 ēdamkaroti blenderī vai sajaukt ar ūdeni vai sulu. Burkā ir apm. 19 porcijas garšīga kolagēna maisījuma. Jūs varat arī patērēt 2 ēdamkarotes dienā, ja vēlaties. Lietojiet katru dienu un dariet labu savai veselībai, ādai, nagiem un matiem. Dabisko ogu satura dēļ maisījumos ir daudz noderīgu vitamīnu un mikroelementu. Kolagēnu var pievienot tieši blenderī, lai gan dažās vietās tiek teikts, ka blenderis sadalīs kolagēna peptīdus. Blenderis nekādā veidā nevar sabojāt kolagēnu, un to vienmēr var pievienot tieši smūtijos blenderī.

Sastāvdaļas
Papildus dzīvnieku izcelsmes kolagēnam tas satur tikai dabīgu Oraft® inulīnu, liofilizētas ogas un vienā aromātā arī ar antioksidantiem bagātu neapstrādātu kakao. Kolagēna Superfoods produkti nesatur cukuru vai citas piedevas. Tālāk lasiet vairāk par barības vielām un sastāvdaļām katrai garšas izvēlei.

Aveņu-upeņu: Sastāvs: Orafti® Inulīns (cigoriņu sakne), hidrolizēts kolagēns, sasaldētas kaltētas avenes, liofilizētas upenes.
Tikri-upene: Sastāvs: Orafti® Inulīns (cigoriņu sakne), hidrolizēts kolagēns, liofilizēts tīģeris, liofilizēts upeņu.
Neapstrādāts kakao un ogas: Sastāvs: Orafti® Inulīns (no cigoriņu saknes), hidrolizēts kolagēns, neapstrādāts kakao pulveris, sasaldēti kaltētas avenes, sasaldēti kaltētas upenes.

Inulīns
Šī ir milzīga dabiskās veselības tendence pēdējā gada laikā, jo inulīns ir dabiska un labvēlīga prebiotiska šķiedrviela. Šķiedrviela palīdz jūsu smūtiju pārvērst pilnvērtīgā ēdienā un labāk uztur vēderu dienas laikā. Turklāt cigoriņu inulīns ir ļoti labvēlīgs gremošanas trakta veselībai.

13 g jeb vienā porcijā ir:
Enerģija (kJ / kcal) 155/37
Olbaltumvielas (g) 4.2
Ogļhidrāti (g) 2.7
.. no tiem cukuri (g) 1.8
Tauki (g) 0,2
.. no tiem piesātinātas taukskābes (g) 0.0
Šķiedrvielas (g) 5,0
Sāls (g) 0,03

Tas ir uztura bagātinātājs.
Ieteicamo dienas devu nedrīkst pārsniegt.
Uztura bagātinātāji neaizvieto daudzveidīgu uzturu.
Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā.
Uzglabāt istabas temperatūrā, prom no saules gaismas.
Derīguma termiņš ir norādīts uz iepakojuma.