Shopping cart - Kopsumma:€0,00

Augstas kvalitātes HC PRO 3x100x100cm gumijas paklājs- CE sertificēts

Augstas kvalitātes HC PRO 3x100x100cm gumijas paklājs- CE sertificēts

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: HCPRO_3x100x100cm_kummist_matt_CE_sertifikaadiga

€39,90
AUGSTAS KVALITĀTES HC PRO 2 cm biezs gumijas paklājiņš

Augstas kvalitātes HC Pro gumijas paklājā viena puse ir raupjāka nekā otra. Atkarībā no lietojuma jūs varat izvēlēties, kuru pusi izmantot. Sporta zālēs paklāju raupja puse parasti tiek novietota uz leju. Gumijas paklāji sedz zāli ar atjaunošanas izmaksām, jo ​​paklāji treniņu laikā novērš grīdas virsmu bojājumus. Pirms trenažieru un trenažieru zāles uzstādīšanas uz grīdas jāizklāj gumijas paklāji.


Turklāt ilgtermiņā ir 5 citas priekšrocības:

1. Nodrošina, ka grīdas ir labā stāvoklī, un jums turpmāk nebūs jāatlīdzina saimniekam grīdas remonta izmaksas.
2. Ja jūs nolemjat pārcelties uz savu sporta zāli, jūs varat aizvest paklājus uz nākamo sporta zāli vai pārdot tos praktiski par to pašu cenu, kuru iegādājāties. Kopējās izmaksas ir ļoti mazas, salīdzinot ar citām alternatīvām.
3. Jums nav jāpieņem dārgs grīdas segumu uzstādīšanas uzņēmums, jo jūs varat viegli nolikt paklājus pēc saviem ieskatiem.
4. Gumijas paklāji normālu istabu izskata un komforta ziņā pārvērš par "PRO" līmeņa sporta zāli. Pa tiem ir ērti staigāt un vingrot.
5. Uz gumijas paklājiem var veikt daudz dažādu vingrinājumu, piemēram, stiepšanās, vēdera vingrinājumi, pietupieni, muguras vingrinājumi utt., jo paklāju mīkstā virsma nodrošina komfortu un drošību, veicot vingrinājumus

Gumijas paklāja izmēri: 100cm x 100cm x 3cm