Shopping cart - Kopsumma:€0,00

AUGSTAS KVALITĀTES HC PRO 3 CM BIEZS GUMIJAS PAKLĀJS SPORTA ZĀLĒM

AUGSTAS KVALITĀTES HC PRO 3 CM BIEZS GUMIJAS PAKLĀJS SPORTA ZĀLĒM

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: Cross3cmmat

Regulārā cena: €45,90

Īpaša Cena: €39,90

AUGSTAS KVALITĀTES HC PRO 3 CM BIEZS GUMIJAS PAKLĀJS SPORTA ZĀLĒM


Izmantojot augstas kvalitātes HC Pro gumijas paklāju, viena puse ir raupjāka nekā otra. Atkarībā no vajadzībām jūs varat izvēlēties, kurus paklājus izmantot. Sporta zālēs paklāju raupja puse parasti tiek novietota zem tā. Gumijas paklāji samazina zālē atjaunošanas izmaksas, jo paklāji treniņu laikā novērš grīdas virsmu bojājumus. Pirms trenažieru un trenažieru zāles uzstādīšanas uz grīdas jāizklāj gumijas paklāji.Turklāt ilgtermiņā ir 5 citas priekšrocības:


1. Nodrošina, ka grīdas ir labā stāvoklī, un jums turpmāk nebūs jāatmaksā saimniekam grīdas remonta izmaksas.

2. Ja jūs nolemjat pārcelties uz savu sporta zāli, paklājus varat ņemt līdzi uz nākamo sporta zāli vai arī pārdot tos tālāk par praktiski to pašu cenu, kuru iegādājāties. Kopējās izmaksas ir ļoti mazas, salīdzinot ar citām alternatīvām.

3. Jums nav jāpieņem dārgs grīdas segumu uzstādīšanas uzņēmums, jo paklājus varat viegli nolikt pēc saviem ieskatiem.

4. Gumijas paklājiņi parasto telpu izskata un komforta ziņā pārvērš par "PRO" līmeņa sporta zāli. Uz tiem ir ērti staigāt un vingrot.

5. Uz gumijas paklājiem var veikt daudz dažādu vingrinājumu, piemēram, stiepšanās, vēdera vingrinājumi, pietupieni, muguras vingrinājumi utt., jo paklāju mīkstā virsma nodrošina komfortu un drošību, veicot vingrinājumus


Gumijas paklāja izmēri: 100cm x 100cm x 3cm