Shopping cart - Kopsumma:€0,00

Zemu kaloriju smiltsērkšķu ievārījums 270 g

Zemu kaloriju smiltsērkšķu ievārījums 270 g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: ASTEPAJU MADALA KALORITE SISALDUSEGA MOOS 270 g

Regulārā cena: €6,50

Īpaša Cena: €5,20

Ievārījums "smiltsērkšķis"

Zemu kaloriju smiltsērkšķu ievārījums ir visnoderīgākais Djemius ZERO kunga jaunais produkts! Ideāla priekšrocību un garšas kombinācija vienā iepakojumā!
Smiltsērkšķis ir īsts vitamīnu krājums, kas kopš seniem laikiem pazīstams ar savām ārstnieciskajām īpašībām. Smiltsērkšķos ir augsta C, E un A vitamīnu koncentrācija. Smiltsērkšķos ir daudz B, K un P grupas vitamīnu.
Mums izdevās saglabāt visas šīs īpašības mūsu smiltsērkšķu ievārījumā, vienlaikus samazinot kaloriju skaitu līdz minimumam. Zemu kaloriju smiltsērkšķu ievārījums ir lieliski piemērots diētiskajam biezpienam vai tējai, papildina jūsu putru, musli vai maizes izstrādājumus.
SASTĀVS:
Smiltsērkšķis, ūdens, eritrīta saldinātājs, prebiotiskais inulīns (cigoriņu uztura šķiedra), pektīna biezinātājs, skābuma regulētājs citronskābe, skābuma regulētājs kalcija citrāts, ceratoniju sīpolu sveķu stabilizators, sorbīnskābes konservants, Luo Han Guo augu ekstrakta saldinātājs. Produktā var būt citu ogu pēdas; kauli vai to fragmenti. Uzņēmums izmanto zemesriekstus, sinepes, selerijas, sezama sēklas, sojas pupas, graudaugus, riekstus, pienu, olas, zivis un to pārstrādes produktus. Satur saldinātājus. Pārmērīgi lietojot, var būt caurejas efekts. Kontrindikācijas: individuāla neiecietība pret produkta sastāvdaļām.
Svars, ml 270
Uzturvērtība un enerģētiskā vērtība 100 g produkta
Olbaltumvielas 0.5
Tauki 2
Ogļhidrāti 3
Kalorijas 38

Uzglabāt temperatūrā no 0 līdz 25 ° C un relatīvajā mitrumā 75%.
Derīguma termiņš: 12 mēneši no izgatavošanas datuma.
Pēc iepakojuma atvēršanas uzglabājiet produktu ledusskapī 2–6 ° C temperatūrā. Tas ir derīgs pēc iepakojuma atvēršanas 14 dienas.
Lietot atdzesētu.

Details

EE  -      Parim enne                 03.10.2021
RUS -    Срок годности до       03.10.2021
FIN -      Parasta  ennen           03.10.2021
LV   -      Derīgs pirms               03.10.2021
LT   -      Geriausias iki              03.10.2021
ENG -    Best before                 03.10.2021