Shopping cart - Kopsumma:€0,00

Masāžas pistole

Masāžas pistole

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: Massagegun K1-R2-1

€129,00
Neļaujiet sāpēm jūs apstādināt.

Masāžas pistole atdzīvina muskuļus, palielina cirkulāciju un atbrīvo enerģiju, lai jūs varētu ātrāk atgūties, ātrāk sasniegt mērķus un dzīvot labāk.


Vai jūs bieži uztraucaties par šīm problēmām?

- Sāpes muskuļos pēc fitnesa.

- Muskuļu sasprindzinājums pēc smaga treniņa.

- Fascīts


Tad jūs varat izmantot Qingxian masāžas pistoli.  • Dziļa muskuļu fascija atslābina, mazina nogurumu un efektīvi samazina muskuļu stīvumu un sāpes.

  • Veicina asinsriti, saglabā veselību un novērš iekaisumu, ko izraisa saites starp fasciju un muskuļiem.6 masāžas galvas un 20 ātruma iestatījumi. Aprīkots ar 6 dažādu formu masāžas galvām, kas piemērotas visām muskuļu grupām.

Ļoti kluss, zems trokšņa līmenis. Pateicoties progresīvām tehnoloģijām un bezmotora griezes momenta motoriem, troksni var kontrolēt 45 decibelu robežās. Augstas iespiešanās masāža var mazināt locītavu sāpes. Turklāt masāžas pistolei ir super siltuma izkliedēšanas funkcija.

Praktisks ergonomisks dizains. Šis masāžas ierocis ir ideāli piemērots sāpošiem muskuļiem pēc fitnesa vingrinājumiem un muskuļu sasprindzinājumam pēc intensīva treniņa. Tas ir piemērots arī cilvēkiem, kuri ilgstoši strādā birojā, un vecākiem cilvēkiem mājās.

Uzlabotā daudzfunkcionālā fascijas masāžas pistole var dziļi atslābināt muskuļus, veicināt asinsriti un mazināt nogurumu.


Kastes saturs:

1 x masāžas pistole.

6 x masāžas pistoles galvas.

1 x ES lādētājs.

1 x pārnēsājams korpuss.

1 x lietotāja rokasgrāmata (angļuBaterijas darbības laiks: 4 stundas.

Nominālā jauda: 20 W.

Ātrums: 1200-3300 apgr./min

Nominālā jauda: 2400 mAh.

Darba temperatūras diapazons: -10 ~ 40 ° C.

Bateriju skaits: 6.