Shopping cart - Kopsumma:€0,00

Nutrex Lipo 6 Black 60cps

Nutrex Lipo 6 Black 60cps

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: Nutrex_Lipo_6 Black_60cps

€39,90
LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE ir ļoti spēcīgs tauku sadedzinātājs. Tas ir tik spēcīgs, ka vienā porcijā nekad nevar lietot vairāk nekā vienu tableti. Tas ir īpaši koncentrēts super spēcīgs tauku zaudēšanas līdzeklis, kas paredzēts, lai pilnībā palīdzētu jūsu ķermenim tauku sadedzināšanā.

LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE satur klīniski pārbaudītu Advantra Z® kopā ar johimbīnu, rauvolscīnu, teobromīnu un kofeīnu. Šis sastāvdaļu kvintets palīdz veicināt spēcīgu termogēnu efektu.
Termoģenēze rada siltumu, kas liek ķermenim sadedzināt taukus. Jūs varat justies siltāks un vairāk svīst. Lietojot vienu tableti divas reizes dienā, jūs varat iekurt savu iekšējo krāsni un pastāvīgi atbalstīt tauku dedzināšanu.

Lai nodrošinātu ātru iedarbību, LIPO-6 BLACK ULTRA CONCENTRATE ir ātri absorbējošas šķidras kapsulas. Tās aktīvās sastāvdaļas jau ir iepriekš izšķīdušas, tāpēc jūs varat iegūt labākus rezultātus - ĀTRĀK!

Vienkārši pievienojiet vienu kapsulu divas reizes dienā diētai un treniņu režīmam, esiet konsekventi un redziet atšķirību.

IETEICAMĀ LIETOŠANA: Lietojiet 1 kapsulu no rīta un 1 kapsulu pēcpusdienā. Nepārsniedziet 1 kapsulu vienā porcijā. Nekad nelietojiet vairāk par 2 porcijām 24 stundu laikā. Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet katru dienu vismaz 30 dienas.

ULTRA KONCENTRĒTS TAUKU ZAUDĒJUMU ATBALSTA KOMPLEKSS 295mg:
Bezūdens kofeīns
Bezūdens teobromīns
Advantra Z Citrus aurantium (50% p-sintepherīns)
Yohimbine HCI
Rauwolscine