Shopping cart - Kopsumma:€0,00

adek vitamiin

OstroVit ADEK 200 tabs

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit ADEK 200 tabs

Regulārā cena: €19,97

Īpaša Cena: €9,97

OstroVit ADEK ir uztura bagātinātājs tabletēs, kas satur taukos šķīstošos A, D, E un K vitamīnus. A vitamīns palīdz uzturēt veselīgu ādu, kā arī uztur normālu redzi. D vitamīns palīdz uzturēt veselīgus kaulus un zobus. E vitamīns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa. K vitamīns veicina normālu asins recēšanu un palīdz uzturēt veselīgus kaulus. OstroVit ADEK ir visaptverošs preparāts, kas izveidots cilvēkiem, kuriem ir palielināts pieprasījums pēc taukos šķīstošiem vitamīniem.

    Iepakojumā ir 200 tabletes ar ADE un K vitamīniem
    200 porcijas produkta, jo porcija ir tikai 1 tablete!
    Būtiski taukos šķīstoši vitamīni
    Produktu pietiek uz vismaz pusgadu!

OstroVit ADEK - taukos šķīstošie A, D, E un K vitamīni.

OstroVit ADEK ir četru mūsu ķermenim būtisku vitamīnu komplekss, kura kopīgā iezīme ir ne tikai eksogenitāte, kas nozīmē, ka mēs esam spiesti nodrošināt šos vitamīnus ar pārtiku vai lietojot papildinājumus, bet arī to, ka, piemēram, C vitamīns izšķīst, kad nonāk taukos. Šie vitamīni parasti tiek glabāti mūsu aknās vai adipocītos, t.i., taukaudos. Tie parāda vairākas neaizvietojamas funkcijas mūsu ķermenī, gan tieši, gan netieši iedarbojoties uz pareizu mūsu ķermeņa darbību.

    A vitamīns - ir ķīmisko savienojumu grupa, kura struktūras ir ļoti līdzīgas. Retinols, retinaldehīds, retinoīnskābe vai provitamīni, piemēram, beta, alfa vai gamma-karotīns. A vitamīns uzlabo mūsu ādas, redzes un imūnsistēmas stāvokli.

    D vitamīns - it īpaši holekalciferola veidā - palīdz pareizi absorbēt / izmantot kalciju un fosforu un uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs. Turklāt šis vitamīns palīdz uzturēt veselus kaulus un zobus, kā arī palīdz pareizi darboties muskuļiem un imūnsistēmai. D vitamīns ir iesaistīts šūnu dalīšanas procesā.

    E vitamīns - ir spēcīgs antioksidants, kas palīdz aizsargāt šūnas pret oksidatīvo stresu un šūnu bojājumiem, ko rada brīvie radikāļi. E vitamīns arī piedalās antikoagulantu sintēzē, saglabājot šūnu membrānu adekvātu caurlaidību un samazinot trombocītu agregāciju (salipšanu), pateicoties kam tas var palīdzēt novērst asins recekļu veidošanos. Turklāt tas piedalās sarkano asins šūnu aizsardzībā un nervu signālu pārraidē visā ķermenī.

    K vitamīns - nepieciešams pareizai ķermeņa darbībai, regulē asins recēšanas procesu, kā arī ietekmē normāla kaulu minerālā blīvuma uzturēšanu. Tas ir atbildīgs par pareizu kalcija transportēšanu no asinīm uz kaulu audiem, kas ļauj uzturēt veselīgus un stiprus kaulus un palielina to izturību pret sabrukšanu.

OstroVit ADEK papildinājuma īpašības

    A vitamīns palīdz uzturēt normālu dzelzs metabolismu
    A vitamīns palīdz uzturēt veselīgu ādu
    A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi
    A vitamīnam ir liela nozīme šūnu specializācijas procesā
    D vitamīns palīdz pareizi absorbēt kalciju un fosforu
    D vitamīns palīdz uzturēt veselīgus kaulus
    D vitamīns palīdz pareizai muskuļu darbībai
    D vitamīns palīdz pareizai imūnsistēmas darbībai
    E vitamīns palīdz aizsargāt šūnas no oksidatīvā stresa
    K vitamīns veicina normālu asins recēšanu
    K vitamīns palīdz uzturēt veselīgus kaulus

Pieaugušie - lietojiet 1 porciju (1 tableti) katru dienu, vēlams pēc ēšanas. Pirms lietošanas ieteicams veikt 25 (OH) D asins analīzi un konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.

Porcijā % RI *
A vitamīns 800 µg 100%
D vitamīns 50 µg / 2000 IU 1000%
E vitamīns 12 mg 1000%
K vitamīns 75 µg 100%