Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit BCAA 20-1-1 400g

OstroVit BCAA 20-1-1 400g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_BCAA_20-1-1_400g

Regulārā cena: €25,90

Īpaša Cena: €17,49

BCAA (sazaroto ķēžu aminoskābes) ir sazarotas aminoskābes: leicīns, valīns un izoleicīns. Šos savienojumus sauc par plašo sānu ķēdi to ķīmisko struktūru dēļ. Tās pieder pie eksogēno aminoskābju grupas, kas ir nepieciešamas mūsu uzturā, jo mūsu ķermenis pats tās nespēj saražot. Tā ir neatņemama proteīnu sintēzes sastāvdaļa, un vairāk nekā 30% mūsu muskuļu sastāv no BCAA.

Nav šaubu, ka BCAA ir būtiska loma mūsu uzturā ne tikai veselības, bet arī muskuļu veidošanas, atjaunošanās pēc smagiem treniņiem un ķermeņa tauku samazināšanas ziņā. BCAA piedāvājums būtu jāpalielina, īpaši cilvēkiem, kuri intensīvi trenējas. Palielinoties fiziskajai aktivitātei, palielinās pieprasījums pēc neaizvietojamām aminoskābēm.

Leicīns - L-leicīns - palīdz mazināt nogurumu. To uzskata par vissvarīgāko aminoskābi, kas stimulē olbaltumvielu sintēzi. Tas atbalsta mūsu muskuļu struktūru un izturību. Tas darbojas kā mTOR kināzes, galvenais vielmaiņas ceļš mūsu ķermenī, aktivators, kas galvenokārt atbild par jaunu muskuļu šķiedru pastiprinātu sintēzi. Pētījumi liecina, ka L-leicīns palielina mūsu jutību pret insulīnu. Tas veicina palielinātu ATP transportēšanu - augstas enerģijas saites, kas nodrošina enerģiju mūsu ķermenim.
Īpašības OstroVit BCAA 20-1-1

    Veicina muskuļu spēka palielināšanos
    Ar BCAA tiek novērota lipolīzes palielināšanās, t.i., taukskābju oksidēšanās palielināšanās - ideāls papildinājums ķermeņa tauku samazināšanai
    BCAA piedevas samazina fizisko un garīgo nogurumu pēc treniņa
    Daudzi pētījumi vienbalsīgi norāda uz antikatabolisku iedarbību (tas ir izraisījis olbaltumvielu sadalīšanos muskuļu audos)
    BCAA kā enerģijas avota izmantošana ļauj mums ietaupīt muskuļu glikogēnu
    Pierādīta darbība, kas regulē neirotransmiterus

IETEICAMĀ LIETOŠANA Vienu porciju produkta 10,5 g (2 liekšķeres) šeikerī sakratīt ar 250 ml ūdens. Treniņu dienās lietojiet vienu porciju dienā pirms vai pēc treniņa. Dienās, kad nav treniņš, pēc pamošanās lietojiet vienu porciju.

100g 1 porcija % RWS
L-leicīns 57,14 g 6000 mg
L-izoleicīns 2,857 g 300 mg
L-valīns 2,857 g 300 mg