Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Five Stars Creatine 300 g

OstroVit Five Stars Creatine 300 g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Five_Stars_Creatine_300g

€9,97
Kreatīnu maisījums tiem, kas vēlas iegūt labvēlīgus anaboliskos, ergogēnos un antikataboliskos ieguvumus. Papildinājums, kas paredzēts, lai atbalstītu muskuļu augšanu, palielinātu atjaunošanos un enerģiju ilgākiem, efektīvākiem un grūtākiem treniņiem.

Kreatīna monohidrāts - palielina spēku un trenē izturību. Tas palielina fosfokreatīna daudzumu muskuļos, palielina mūsu enerģijas potenciāla rezerves. Tas izraisa ūdens aizturi muskuļu šūnās, radot ideālu anabolisko vidi. Turklāt pētījumi ir parādījuši, ka cilvēki, kuri lieto kreatīnu, ir sasnieguši lielāku liesās muskuļu audu pieaugumu nekā tie, kuri to nav lietojuši.

Kreatīna dzeltenīgajam malorītam - jeb TCM - ir anaboliska iedarbība, tas atbalsta tīras muskuļu masas veidošanos un palielina ķermeņa spēku un efektivitāti. Tas atbalsta muskuļu audu samazināšanas procesu, palielina treniņu efektivitāti, paātrina muskuļu atjaunošanos pēc treniņa un aizkavē noguruma iedarbību.

Tri-kreatīna citrāts - vai Citrulline - samazina noguruma sajūtu treniņa laikā, atjauno muskuļu sāpes pat dažas dienas pēc treniņa. Tas darbojas kā anti-katabols - tas samazina muskuļu audu sadalīšanos.

Kreatīna hidrohlorīdam - tas ir, kreatīnam HCL - ir anabolisks efekts, tas atbalsta tīras muskuļu masas veidošanos, palielina ķermeņa spēku un efektivitāti. Tas atbalsta tauku audu samazināšanas procesu, palielina treniņu efektivitāti, paātrina muskuļu atjaunošanos pēc treniņa un aizkavē noguruma iedarbību.

Kreatīna piruvāts - kreatīna un pirovīnskābes kombinācija - atbalsta augšanu un tīru muskuļu masu, atbalsta muskuļu audu samazināšanās procesu un uzlabo ķermeņa efektivitāti.

    Vairāk spēka un izturības treniņos
    Vairāk fosfokreatīna muskuļos palielina mūsu enerģijas potenciālu
    Izraisa ūdens aizturēšanos muskuļu šūnās, radot ideālu anabolisko vidi
    Pētījumi ir pierādījuši, ka cilvēki, kuri lieto kreatīnu, ir sasnieguši lielākus liesās muskuļu audu ieguvumus nekā tie, kuri to nav lietojuši
    Kreatīns aktīvi piedalās mūsu glikogēna sintēzē
    Palīdz samazināt ķermeņa tauku daudzumu
    Pēc treniņa paātrina muskuļu atjaunošanās procesu
    Aizkavē ķermeņa noguruma procesu

IETEICAMĀ LIETOŠANA: Viena 10 g (1,5 liekšķere) porcijas izšķīdināt ar 250-300 ml ūdens vai sulas. Treniņa dienās izdzeriet vienu porciju dienā pēc treniņa. Dienās, kad nav treniņu, lietojiet vienu porciju dienā pēc pamošanās.

Uz 100g / Porcijā % RWS
5 kreatīna formu komplekss 63 g / 6300 mg
Kreatīna monohidrāts 32 g / 3200 mg
tri-kreatīna malāts 11 g / 1100 mg
Tri-kreatīna citrāts 10 g / 1000 mg
Kreatīna hidrohlorīds 5 g / 500 mg
Kreatīna piruvāts 5 g / 500 mg
no tā kreatīns kopā 49,75 g / 4975 mg