Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Hydro Out Diuretic 90 gab

OstroVit Hydro Out Diuretic 90 gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: HYDRO OUT DIURETIC - KUIVATTAMISEEN

Regulārā cena: €19,90

Īpaša Cena: €12,97

Parasti perfektas figūras veidošanas pēdējais posms, muskuļu definīcijas uzlabošana un “žāvēšanas” efekta iegūšana ir atbrīvošanās no nevajadzīga ūdens ķermenī. Galvenais šī ceļa elements ir pareiza urīna izdalīšana, veselīgas nieres un uzturēts elektrolītu līdzsvars, kur galvenais faktors šajā kontekstā ir optimāls nātrija līmenis. Daudziem diurētisko līdzekļu grupas preparātiem nav "labvēlīga" efekta, jo recepte un atsevišķās sastāvdaļas nav izvēlētas pareizi. Diurētiskais līdzeklis Ostrovit Hydro Out lieliski pielāgojas preparātu pamatnei ar augu un standartizētiem ekstraktiem, kas ir farmācijas produktu galvenā joma. Pateicoties Hydro Out diurētiskajam papildinājumam, "zemādas ūdens efekta" problēma vairs nepastāv, un jūs, pateicoties patiesai definīcijai, iegūsiet ne tikai pašapziņu, bet arī liksiet, lai jūsu figūra jūs apmierinātu.

    Nātres lapu ekstrakts - augs, kas ilgstoši lietots pleiotropās iedarbības dēļ. Tas parāda spēcīgu pretiekaisuma iedarbību, bet galvenokārt atbalsta pareizu prostatas un urīnceļu darbību.

    Pienenes sakņu ekstrakts (ieskaitot 3% flavonoīdu) - augs - dārzenis, ko cilvēki bieži sajauc ar pieneni, kuram nav tik daudz ārstniecisku aspektu. Diurētiskā efekta dēļ tas bieži valda preparātos, kas palīdz atbrīvoties no liekā ūdens daudzuma organismā. Ir labs kālija avots un ir daudz polifenolu savienojumu.

    Guarana sēklu ekstrakts (ieskaitot 22% kofeīna) - Guarana sēklas parasti ir pazīstamas ar augstu kofeīna saturu, ko daudzi cilvēki uzskata par vienu no labākajiem diurētiskajiem līdzekļiem. Nekas vairāk nevar būt nepareizs. Neskatoties uz to, ka kofeīns faktiski ir vājš diurētiķis, teofilīns un teobromīns, kas atrodas guarānā, ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc šis ekstrakts tika atrasts šajā maisījumā.

    Izraksts no Goldenrod zemes daļām - Goldenrod ir augs, kas plaši pazīstams ar savu diurētisko efektu. Bieži lieto urīnceļu iekaisumos, atbalstot pareizu nieru darbību un normalizējot ūdens un elektrolītu līdzsvaru. Tas var pazemināt asinsspiedienu un uzlabot gremošanu.

    Dzērveņu augļu ekstrakts (ieskaitot 10% proantocianidīns) - dzērveņu augļi ir bioflavonoīdu, fenola savienojumu un daudzu vērtīgu pretiekaisuma un antioksidantu fitoķīmisko vielu avots. Dzērveņu augļi ir atraduši daudz pielietojumu urīnceļu ārstēšanas vai profilaktiskas papildināšanas, urīnpūšļa iekaisuma, pareiza urīna pH līmeņa regulēšanas un diurētiskās iedarbības terapijā.

    Zaļās tējas lapu ekstrakts (ieskaitot 50% polifenolu) - Preparātā esošais zaļās tējas ekstrakts satur ļoti lielu daudzumu polifenolu, kam ir spēcīga antioksidanta iedarbība. Tam ir spēja attīrīt brīvos radikāļus, kas paātrina ķermeņa novecošanās procesus. Pateicoties tam, zaļās tējas ekstrakts palīdz samazināt un aizkavēt ķermeņa novecošanās procesu. Turklāt zaļās tējas ekstrakts atbalsta imūnsistēmu. Kā arī zaļās tējas ekstrakts efektīvi atbalsta tauku sadedzināšanas procesu, palīdz stimulēt tauku šūnu sadalīšanos un novērš to atkārtotu palielināšanos.

    Zirgu astes (ieskaitot 7% ​​silīcija dioksīda) zemes daļu ekstrakts - kosa ir viens no vecākajiem augiem visā pasaulē. Galvenokārt pazīstams ar preparātiem, kas labvēlīgi ietekmē mūsu ādu, matus un nagus. Satur vērtīgas polifenolu sastāvdaļas un organiskās skābes. Augu bieži izmanto urīnceļu problēmu gadījumos, tāpat kā citiem augiem, tam ir diurētiska iedarbība, pazemina asinsspiedienu.

    B6 vitamīns (piridoksalo 5'-fosfāts P-5-P) - p-5-p vai piridoksalo 5-fosfāta formā. Tas ir labākais bioloģiski pieejamais B6 vitamīna veids mūsu ķermenim. Tas satiek un atbalsta fizioloģisko funkciju okeānu, un tam ir izšķiroša nozīme visu mūsu ķermeņa orgānu pareizā darbībā.

Īpašības OstroVit Hydro Out diurētiķis

    Atvieglo atbrīvošanos no liekā ūdens organismā
    Uzlabo muskuļu definīciju un "skulptūras" efektu
    Atbalsta tauku samazināšanas procesus
    Pozitīvi ietekmē ķermeņa imunitāti
    Daudz vērtīgu polifenolisko sastāvdaļu un citu fitoķīmisko vielu
    Augstas kvalitātes standartizēti augu ekstrakti
    Atbalsta normālu urīnceļu darbību (nieres, urīnpūslis)
    Atbalsta ūdens un elektrolītu pārvaldības noteikumus
    Tas uzlabo mūsu ādas, matu un nagu izskatu

Lietojiet 1 porciju (3 kapsulas) katru dienu. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem.

Nātru lapu ekstrakts 350 mg
Pienenes saknes ekstrakts 350 mg
- tai skaitā flavonoīdos (3%) 10,5 mg
Guarana sēklu ekstrakts 250 mg
- tai skaitā kofeīnā (22%) 55 mg
Solidago virgaurea antenas daļas ekstrakts 200 mg
Dzērveņu augļu ekstrakts 200 mg
- tai skaitā proantocianidīnos (10%) 20 mg
Zaļās tējas lapu ekstrakts 200 mg
- tai skaitā polifenolos (50%) 100 mg
Orsetail antenas daļas ekstrakts 150 mg
- tai skaitā silīcija dioksīdā (7%) 10,5 mg
B6 vitamīns (piridoksalo 5'-fosfāts P-5-P) 18 mg (1286% **)