Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Licorice VEGE 90 gab

OstroVit Licorice VEGE 90 gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Licorice_VEGE_90caps

€7,90
Pateicoties lakricas saknes ekstrakta visaptverošai darbībai, OstroVit Licorice VEGE uztura bagātinātājs darbojas labi rudenī un ziemā, kad jūsu organismam ir zema imunitāte. Jūs varat lietot kapsulas visu gadu, lai izbaudītu labu veselību un mirdzošu izskatu.

ATBALSTS IMUNITĀTEI - kā vienai no nedaudzajiem tirgū esošajām piedevām ar Glycyrrhiza glabra L ekstraktu, tai vienlaikus ir pretiekaisuma, bakteriostatiskas, pretvīrusu un imūnsupresīvas īpašības
ĀDA BEZ PROBLĒMĀM- lakricas sakne ir dabisks antioksidants, kas kavē ādas novecošanos. Tas atbalsta arī kutikulas atjaunošanos pūtīšu, psoriāzes, ekzēmas un AD gadījumā.
ĒRTA DOZĒŠANA - pateicoties lakricas saknes ekstrakta izmantošanai, kas standartizēts 20% glicirizīnskābes, varat būt pārliecināts, ka katrā kapsulā ir vienāds aktīvo savienojumu daudzums.
PRECE VEGĀNIEM - OstroVit Licorice VEGE kapsulas ir piemērotas veģetāriešiem un vegāniem. Tajos esošais ekstrakts ir 100% augu izcelsmes. Kapsulas apvalkā nav arī dzīvnieku izcelsmes sastāvdaļu.

Ieteicamā lietošana
Lietojiet 1 porciju (1 kapsula) dienā.

Lakricas saknes ekstrakts 400 mg
- no kuriem 80 mg glicirizīnskābes (20%)