Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Marine Collagen with Hyaluronic Acid and Vitamin C 120gab

OstroVit Marine Collagen with Hyaluronic Acid and Vitamin C 120gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Marine_Collagen_Hyaluronic_Acid_VitaminC_120caps

€12,90
Kolagēns - ir viens no svarīgākajiem proteīniem, kas atrodams cilvēka ķermenī. Tas atrodas gandrīz visos cilvēka audos. Tas ir pamata elements, starp citām šūnām, cīpslās, kaulos, locītavās, acs radzenē. Atbild par sinoviālā šķidruma ražošanu, skrimšļa elastību un cietību, ādas mitrināšanu un pareizu ādas atjaunošanu. Tas ietekmē saistaudu saliedētību, izturību un elastību. Tam ir arī unikāla ūdens saistīšanas spēja, pateicoties kurai āda saglabā pareizu tvirtumu, elastību un spriedzi. Pēc 26 gadu vecuma kolagēna šķiedru daudzums dabiski samazinās, un organisms zaudē spēju tās atjaunot. Paaugstinātas fiziskās aktivitātes Papildus pastiprina kolagēna iznīcināšanas procesu, tāpēc tā papildināšana intensīvu vingrinājumu un treniņu laikā ir ļoti svarīga. Kolagēna deficīts ir kustību traucējumu, locītavu stīvuma un muguras sāpju, grumbu, celulīta, ādas mitrināšanas un tvirtuma cēlonis.

Hialuronskābe - Hialuronskābe tagad bieži tiek saistīta ar mums kā ķermeņa kopšanas kosmētikas sastāvdaļa, atjaunojoša kosmētika un kā līdzeklis pret novecošanos. Hialuronskābe, pateicoties tā īpašībām, var palielināt ādas elastību, kas var pasargāt mūs no nevēlamām strijām, sabojājot mūsu figūras vizuālo izskatu. Iekšķīgi lietojama piedeva ar hialuronskābi palielina tā līmeni mūsu ādā, pateicoties kurai tā var paātrināt atveseļošanos pēc injekcijām, griezumiem, nobrāzumiem vai mīksto audu bojājumiem. Viens no vēlamākajiem hialuronskābes ieguvumiem tā papildināšanas laikā ir pozitīva ietekme uz kaulu, locītavu un saistaudu darbību. Mūsu ķermenis ir ar hialuronskābi, kas atrodas tieši blakus motoriem. Papildinājumiem būs skaidras priekšrocības ikvienam, kurš katru dienu cītīgi trenējas, skrien un cenšas aktīvi dzīvot. Ja esat viens no šiem cilvēkiem, rūpējieties par saviem kauliem un locītavām, papildinot tos ar hialuronskābi.

C vitamīns, kā norāda nosaukums, ir būtiska organiska ķīmiska viela. Tā ir eksogēna uzturviela cilvēka uzturā, kas galvenokārt ir atbildīga par saistaudu un kaulu pareizu darbību. Tās bioloģiski aktīvā forma - C vitamīns darbojas kā reducētājs un koenzīms vairākos cilvēka ķermeņa metabolisma ceļos. C vitamīns tiek uzskatīts par vienu no galvenajiem antioksidantiem. Produktā esošais C vitamīns palīdz pareizi ražot kolagēnu, lai nodrošinātu skrimšļa, smaganu, ādas un zobu pareizu darbību.


    Kolagēns stiprina kolagēna šķiedru sintēzi
    Kolagēns stiprina kaulus un locītavas
    Kolagēns uztur pareizu tvirtumu, elastību un ādas toni
    Kolagēns kavē grumbu un celulīta veidošanos
    Hialuronskābe veic ēkas funkcijas un aizpilda starpšūnu telpas
    Hialuronskābe var veicināt ādas novecošanos
    Hialuronskābe var veicināt locītavu, kaulu un saistaudu pareizu darbību
    Papildinājumi var palīdzēt palielināt ādas elastību

Lietojiet 1 porciju (4 kapsulas) katru dienu.

Zivju kolagēns 2200 mg -
Hialuronskābe (nātrija hialuronāts) 120 mg -
C vitamīns 80 mg 100%