Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Pharma Ferr Aid 60 gab

OstroVit Pharma Ferr Aid 60 gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Pharma_Ferr_Aid_60_caps

€8,90
5 aktīvās sastāvdaļas
    60 kapsulas iepakojumā
    Augstākā izejvielu un ražošanas kvalitāte
    Tumšā stikla iepakojums
    Viegli norijama kapsula
    Produkts ir pietiekams divu mēnešu papildināšanai
    Palīdzība pareizai sarkano asins šūnu veidošanai un hemoglobīnam

    Dzelzs - palīdz pareizā sarkano asins šūnu un hemoglobīna ražošanā. Tas palīdz uzturēt pareizas kognitīvās funkcijas. Veicina pareizas enerģijas metabolisma uzturēšanu. Palīdz pareizai skābekļa transportēšanai organismā un pareizai imūnsistēmas darbībai. Veicina noguruma un izsīkuma sajūtas mazināšanu. Tam ir svarīga loma šūnu dalīšanās procesā.

    Folijskābe - tā ir būtiska ribonukleīnskābes un dezoksiribonukleīnskābju sintēzei un līdz ar to šūnu dalīšanai un audu augšanai, metilēšanas reakcijām un aminoskābju metabolismam. Tam ir galvenā loma augļa iedzimtu defektu novēršanā. Blakus dzelzs un B12 vitamīna tas ir viens no asins šūnu pamatelementiem. Folijskābes vai B12 vitamīna deficīts noved pie megaloblastiskas anēmijas.

    B6 vitamīns - palīdz uzturēt pareizu homocisteīna metabolismu un koriģēt cisteīna sintēzi. Tas palīdz uzturēt pareizu enerģijas metabolismu. Tas palīdz pareizai nervu sistēmas darbībai. Veicina pareizu olbaltumvielu un glikogēna metabolismu. Palīdz uzturēt pareizas psiholoģiskās funkcijas, pareizu sarkano asins šūnu veidošanos un pareizu imūnsistēmas darbību. Veicina noguruma sajūtas mazināšanu un hormonālās aktivitātes regulēšanu.

    B12 vitamīns - palīdz uzturēt pareizu enerģijas metabolismu. Tas palīdz pareizai nervu sistēmas darbībai, homocisteīna metabolismam, psiholoģisko funkciju uzturēšanai un sarkano asins šūnu ražošanai. Turklāt tas palīdz pareizi darboties imūnsistēmai, palīdz mazināt noguruma un spēku izsīkumu. Tam ir nozīme šūnu dalīšanās procesā.

    C vitamīns - palielina dzelzs uzsūkšanos. Tas palīdz uzturēt imūnsistēmas pareizu darbību intensīvu fizisko vingrinājumu laikā un pēc tiem. Veicina pareizas enerģijas metabolisma uzturēšanu. Palīdz uzturēt pareizu nervu sistēmas darbību, pareizu psiholoģisko funkciju uzturēšanu un imūnsistēmas pareizu darbību. Veicina noguruma un spēku izsīkuma mazināšanu.

.
OstroVit Pharma Ferr Aid īpašības:

    Ietekme uz pareizu sarkano asins šūnu veidošanos un hemoglobīnu
    Palīdz uzturēt pareizu enerģijas metabolismu
    Veicina noguruma mazināšanu
    Spēlē svarīgu lomu šūnu dalīšanās procesā

Ieteicamā lietošana
Pēc ēdienreizes lietojiet 1 porciju (1 kapsula) katru dienu ar lielu ūdens daudzumu.

Porcijā % RI**
C vitamīns (L-askorbīnskābe) 240 mg 300%**
Dzelzs (dzelzs (II) diglicināts) 30 mg 214%**
kapsulas apvalks (pildviela: hidroksipropilmetilceluloze) - -
B6 vitamīns (piridoksalo 5'-fosfāts P-5-P) 18 mg.   1286%**
Folijskābe((6S)-5-metiltetrahidrofolskābes glikozamīna sāls- 5-MTHF)800µg 400%**
B12 vitamīns (metilkobalamīns) 50 µg.    2000%**