Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Pharma Glucose System Aid 90gab

OstroVit Pharma Glucose System Aid 90gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Pharma_Glucose_System_Aid_90caps

Regulārā cena: €16,90

Īpaša Cena: €11,90

Tas palīdz uzturēt pareizu makroelementu metabolismu
Tas var palīdzēt uzturēt normālu glikozes līmeni
Atbalsta glikēmijas kontroli pēc ēšanas
Tas var atbalstīt taukaudu "samazināšanu"
Var samazināt lipopa līmeni un oksidēšanos

Bārbeļu ekstrakts - tam ir labvēlīga ietekme uz ķermeņa svara samazināšanu. Tas palīdz palielināt adiponektīna (taukaudu izdalītā hormona, kam ir nozīme jutīguma pret insulīnu uzlabošanā) aktivitāti, kas padara berberīnu par papildinājumu, kas atbalsta taukaudu samazināšanos - regulējot glikēmiju, kā arī ietekmējot hormonus, kas izdalās taukaudos. Turklāt berberīns ietekmē arī atmiņu. To var izmantot kā līdzekli kognitīvo funkciju un iegaumēšanas uzlabošanai, galvenokārt ietekmējot holīnerģiskos ceļus.
Ceilonas kanēļa miza - kanēlis ir viena no slavenākajām garšvielām pasaulē. Papildus augsti vērtētajām organoleptiskajām vērtībām tas var modificēt insulīna receptorus, uzlabojot glikozes iekļūšanu šūnā un spēju atbalstīt glikoģenēzi un samazināt glikoneoģenēzi, t.i. glikozes pārvaldības procesi.
Alfa-lipoīnskābe - īsumā ALA ir mitohondriju ķīmiskais savienojums no karbonskābju grupas, kas iesaista un veicina enerģijas metabolismu cilvēka ķermenī. Vēl nesen to uzskatīja par vitamīnu, jo tika uzskatīts, ka to var iegūt tikai eksogēni. ALA var atbalstīt mūsu vielmaiņas ātrumu, kas skaidri pierāda, ka ALA ir arī lielisks līdzeklis novājēšanai. Papildinājumam ir arī helātu īpašības (saista smagos metālus), t.i. tas palīdz ķermenim atbrīvoties no nevēlamiem toksīniem un citām bīstamām vielām.
Baltā zīdkoka lapu ekstrakts - vielas 1-DNJ (1-dezoksinojirimicīna) satura dēļ tas ir pazīstams galvenokārt ar glikozes un insulīna metabolismu regulējošām īpašībām. Baltais zīdkoks var regulēt glikozes metabolismu, kā arī samazināt glikozes līmeņa paaugstināšanos asinīs pēc ēdienreizes, tāpēc to ieteicams lietot diabēta slimniekiem un cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt nevajadzīgus liekos kilogramus. Baltais zīdkoks ir arī efektīvs augs, kas organismā darbojas kā antioksidants, t.i. kā antioksidants. Antioksidanti ir savienojumi, kas "cīnās" pret brīvajiem radikāļiem jeb reaktīvajām skābekļa sugām (ROS).
Fenugreek sēklu ekstrakts - Fenugreek var uzlabot insulīna funkcijas, ietekmējot cukura līmeņa regulēšanu asinīs, kas ir īsts ārstniecības līdzeklis diabēta slimniekiem un cilvēkiem ar insulīna rezistenci. Fenugreek regulē apetītes un vilku izsalkuma kontroli, samazina triglicerīdu un zema blīvuma ZBL lipoproteīnu līmeni.
Hroms - būtisks mikroelements mūsu uzturā. To var atrast nelielos daudzumos augu pārtikā, īpaši graudos. Hromu var novērtēt kā "zelta vidusceļu" svara zaudēšanai. Tas palīdz cīnīties ar sliktu apetīti, palīdz regulēt glikozes līmeni asinīs un pat veicina lipolīzi, kas ir process, kas ir atslēga veselīgai, slaidai un koptai figūrai, par kuru ir vērts rūpēties. Hromu ieteicams lietot arī sportistiem, ņemot vērā faktu, ka tas var palīdzēt saglabāt muskuļu masu un pat to palielināt.
B6 vitamīns - p-5-p formā, t.i. piridoksāla 5-fosfāts. Tā ir labākā B6 vitamīna forma, kas pieejama mūsu ķermenim. Tas piepilda un atbalsta fizioloģisko funkciju okeānu, un tas ir būtisks visu mūsu ķermeņa orgānu pareizai darbībai.
B12 vitamīns (cianokobalamīns) - palīdz uzturēt pareizu enerģijas metabolismu un palīdz pareizi darboties nervu sistēmai un uzturēt pareizu homocisteīna metabolismu. Šim vitamīnam ir nozīme šūnu dalīšanās procesā.
C vitamīns - palīdz pareizā kolagēna ražošanā, lai nodrošinātu pareizu asinsvadu, kaulu, skrimšļu, smaganu, ādas un zobu darbību. Turklāt tas palīdz uzturēt pareizu enerģijas metabolismu un papildus palīdz pienācīgi darboties nervu un imūnsistēmai.

Katru dienu lietojiet1 porciju (3 kapsulas), vēlams ēdienreizes laikā.

Porcijas lielums: 3 kapsulas
Aktīvās sastāvdaļas uz porciju % RI *
Bārbeļu sakņu ekstrakts (2% berberīna) 250 mg -
Ceilonas kanēļa miza 200 mg -
ALA alfa lipoīnskābe 200 mg -
C vitamīns (L-askorbīnskābe) 200 mg 250
Fenugreek sēklu ekstrakts 150 mg -
Baltā zīdkoka lapu ekstrakts (1% 1-dezoksinojirimicīna 1-DNJ) 100 mg -
B6 vitamīns (piridoksāls 5'-fosfāts P-5-P) 10 mg 714
Hroms (hroma pikolināts) 200 500g 500
B12 vitamīns (cianokobalamīns) 50 2000g 2000