Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Pharma Liver Aid 90 gab

OstroVit Pharma Liver Aid 90 gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Pharma_Liver_Aid_90caps

Regulārā cena: €17,90

Īpaša Cena: €10,97

OstroVit Pharma aknu palīdzība - efektīvs sabiedrotais cīņā par veselīgām aknām.

OstroVit Pharma aknu palīdzība ir atbilstoši izvēlētu, standartizētu augu un vielu komplekss, kura sinerģētiskais mērķis ir palielināt ielādēto aknu ikdienas darbību, uzlabot to detoksikācijas funkcijas, atbalstīt reģenerāciju un aizsargfunkcijas. Rūpējieties par aknām, parūpējieties par labāku rītdienu jūsu ķermenim, veselībai un labsajūtai.

Piena dadzis sēklu ekstrakts - piena dadzis, kas standartizēts līdz 80% silimarīna, ieskaitot 30% silibīna un izosilibīna, kas ir pazīstams ar savām derīgajām īpašībām aknu darbības uzlabošanai. Tas aizsargā kuņģa gļotādu, atbalsta detoksikācijas funkcijas un aizsargā aknu šūnas vai hepatocītus, kas ir īpaši pakļauti, lietojot NPL, alkohola pārmērīgu lietošanu un citus toksīnus.

Kurkuma sakneņu ekstrakts - standartizēts līdz 95% kurkuminoīdu, ne tikai atbalsta pareizu asinsriti un kardioprotektīvās funkcijas, bet arī uzlabo mūsu lielākā orgāna, t.i., aknu, funkcijas.

Artišoku lapu ekstrakts - standartizēts līdz 5% cinarīna izrāda hepatoprotektīvu iedarbību, t.i., aizsargā mūsu aknu šūnas, regulē lipīdu līmeni asinīs un regulē glikozes-insulīna metabolisma līmeni.

Melno piparu augļu ekstrakts - standartizēts līdz 95% piperīna, uzlabo gremošanu un palielina asins plūsmu, kā rezultātā tiek nodrošināta labāka asiņu piegāde mūsu orgāniem, tādējādi uzlabojot to darbību.

N-acetilcisteīns (NAC) - ir viena no vielām, kas paredzēta aknām. Tā atbalsta aknu aizsargājošās un detoksikācijas funkcijas, kā arī aktīvi piedalās svarīgākā mūsu ķermeņa tripeptīda, t.i., glutationa, sintēzē, tas ir, svarīgākajām ķermeņa antioksidanta funkcijām.
 
Holīns - holīns (šajā gadījumā bitartrāta forma) ir organisks ķīmisks savienojums, kas pazīstams arī kā B4 vitamīns, ko galvenokārt izmanto kognitīvi stimulējošo īpašību dēļ (tieša pārveidošana par viena no svarīgākajiem neirotransmiteru transplantātiem acetilholīnā) vai kā līdzeklis aknu veselībai, kas spēj samazināt taukaino aknu uzkrāšanos, tās hronisko iekaisumu, cirozi vai hiperholesterinēmiju.

 L-glutations - samazinātā formā. Tas neitralizē brīvos radikāļus, darbojoties kā radikāls akceptētājs. Tas tiek sintezēts katrā mūsu ķermeņa šūnā un palīdz attīrīt mūsu aknas.

B6 vitamīns - p-5-p vai piridoksāla 5-fosfāta formā. Tas ir labākais bioloģiski pieejamais B6 vitamīna veids mūsu ķermenim. Tas satiek un atbalsta fizioloģisko funkciju okeānu, un tam ir izšķiroša nozīme visu mūsu ķermeņa orgānu pareizā darbībā.


    Augu un bioloģisko sastāvdaļu komplekss, kas atbalsta aknu darbību
    Rūpīgi atlasīti savienojumi papildina viens otru, veidojot visaptverošu papildinājumu
    Tas atbalsta hepatocītu vai aknu šūnu atjaunošanos
    Tas atbalsta aknu aizsargfunkcijas
    Regulē glikozes un insulīna metabolismu
    Atbalsta asinsriti, atbalstot mūsu aknu pareizu darbību
    Atbalsta detoksikācijas funkcijas

Lietojiet 1 porciju (3 kapsulas) katru dienu, vēlams kopā ar ēdienu. Preparāts ir paredzēts pieaugušajiem.
    
1 porcija (3 kapsulas)
Holīna bitartrāts 300 mg
Piena dadzis sēklu ekstrakts (80% silimarīns, ieskaitot 30% silibīns un izosilibīns) 200 mg
Kurkuma sakneņu ekstrakts (95% kurkuminoīds) 200 mg
N-acetilcisteīns (NAC) 150 mg
Inulīns 130 mg
L-glutations samazināts par 100 mg
Artišoku lapu ekstrakts (5% cinarīns) parastais 100 mg
Melno piparu augļu ekstrakts (95% piperīns) 10 mg
B6 vitamīns (P-5-P piridoksalo 5'-fosfāts) 10 mg (714% **)