Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Resveratrol VEGE 60 vcaps

OstroVit Resveratrol VEGE 60 vcaps

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVitResveratrolVEGE

€10,90
OstroVit Resveratrol VEGE ir uztura bagātinātājs kapsulās, kas satur japāņu mezglu sakņu ekstraktu, kas standartizēts līdz 50% trans-resveratrola. Kapsula (HPMC - hidroksipropilmetilceluloze) un ekstrakts nesatur nevienu dzīvnieku izcelsmes vielu, tāpēc papildinājums ir paredzēts plašam lietotāju lokam, tostarp vegāniem un veģetāriešiem. OstroVit 100% VEGE KAPSULAS ir kvalitāte, centība un atbilde uz mūsu klientu cerībām.
 • 100% VEGE KAPSULU LĪNIJA
 • Produkts ir paredzēts arī vegāniem un veģetāriešiem
 • 60 porcijas produkta
 • Ekstrakts, kas standartizēts 50% trans-resveratrolam
 • JAUNUMS !!
OstroVit Resveratrol VEGE


Japāņu mezglu saknes ir augu suga mezglu sakņu ģimenē, kuras dzimtene ir Dienvidāzija. Pašlaik tā sastopama arī Eiropā un pat dažos Polijas apgabalos. Tā ir klasificēta kā invazīva suga, t.i., tāda, kas var tieši apdraudēt noteiktas dabas teritorijas endēmisko stāvokli. Japāņu mezglu saknes ir pazīstamas galvenokārt ar to ārstnieciskajām īpašībām, un tas galvenokārt ir atbildīgs par savienojuma, kas pazīstams kā trans-resveratrols, augstu koncentrāciju.

Resveratrols ir organisks ķīmisks savienojums no polifenolu grupas. Tas notiek divu cis- un trans-izomēru veidā, kur tikai trans- mūsu ķermenim ir bioloģiska nozīme. Lielākā koncentrācijā to galvenokārt var atrast japāņu mezglu saknēs un vīnogās, kur jau sen ir zināmi ieguvumi un labumi, ja ik pa laikam dzer sarkanvīnu.

Resveratrols inhibē brīvo radikāļu darbību, darbojoties kā antioksidants, veicina apoptozi, t.i., bojāto cilvēka šūnu dabisko noārdīšanos, tai ir kardioprotektīvs efekts, novēršot aterosklerozi un samazinot sirds un asinsvadu slimību un vispārējas hipertensijas risku. Zinātnieki ir pierādījuši arī tādus ieguvumus kā glikozes-insulīna metabolisma regulēšana un triglicerīdu līmeņa pazemināšanās asinīs.

Japāņu mezglu sakņu ekstrakts (Polygonum cuspidatum Siebold & Zucc.), kas standartizēts uz 50% trans-resveratrola pārklājuma sastāva (pildviela: hidroksipropilmetilceluloze).

 Kā lietojams

Lietojiet 1 porciju (1 kapsula) katru dienu.

 Papildinošie fakti

Japānas mezglu sakņu ekstrakts 300 mg

- no kuriem trans-resveratrols (50%)) 150 mg

Produkta neto svars: 21 g
Porcijas vienā traukā: 60 vcaps
Porcijas lielums: 1 kapsula
Produkts var saturēt pienu (ieskaitot laktozi), sojas pupas, zemesriekstus, citus riekstus, sezama sēklas, auzas, olas, vēžveidīgos, zivis.

Īpašības OstroVit Resveratrol VEGE

 • Piemīt antibakteriāla iedarbība
 • Atbalsta pareizu sirds un asinsvadu sistēmas darbību
 • Var būt neiroprotektīvs efekts
 • Pazemina glikozes un triglicerīdu līmeni mūsu asinīs
 • Tas ir dabisks antioksidants (antioksidants)
 • Piemīt pretiekaisuma iedarbība
 • Tas var veicināt ķermeņa tauku "samazināšanos"
 


Produkti no līnijas VEGE KAPSULAS ir izstrādāti, izmantojot tikai vegānu sastāvdaļas. Sakarā ar uzņēmuma augstās drošības politiku un faktu, ka ražošanas rūpnīcā tiek izmantotas sastāvdaļas ar alergēnu iedarbību, ņemiet vērā, ka etiķetē var būt arī krusteniski alergēni. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu.