Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Selenium, selēns 90tab.

OstroVit Selenium, selēns 90tab.

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OV-SELENIUM

Regulārā cena: €7,95

Īpaša Cena: €5,50

OstroVit Selēnsir uztura bagātinātājs, kas satur labi absorbētu organisko selēnu. Selēns ir spēcīgs antioksidants , kas aizsargā ķermeņa šūnas no brīvajiem radikāļiem. Selēns pazemina iekaisuma procesus. Selēns ir iesaistīts vairogdziedzeru darbības regulēšanā un stimulē smago metālu izdalīšanos no organisma. Selēns ir nepieciešams, lai saglabātu audu elastību un palēninātu novecošanu. Uzlabo noskaņojumu.

OstroVit Selēna piedeva ir ieteicama sportistiem, īpaši iesācējiem, jo selēns samazina pārslodzes risku un samazina oksidācijas stresu, palīdzātrāk atjaunoties.Piemērots sievietēm, kurām ir menopauze, jo tas atvieglo veselības problēmas, kas rodas karstā laikā.

Lietošana:1 tablete dienā pēc ēšanas. 1 porcija: 1 tablete

1 tablete satur: Selēns 100μg
Sastāvs: L-selēnmetionīns, kalcija fosfāta pildvielas, mikrokristāliskā celuloze, silīcija dioksīds

Vienā iepakojumā: 90 tabletes

Tas ir uztura bagātinātājs. Nedrīkst pārsniegt ieteicamo dienas devu. Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu uzturu. Uzglabāt bērniem nepieejamā un neredzamā vietā. Uzglabāt istabas temperatūrā, sargājot no gaismas stariem. Derīguma termiņš norādīts uz iepakojuma. Ražotājs: RELIKA Ltd, tel. +372 5347 0599 www.hcgym.lv, www.toidulisandid.ee