Shopping cart - Kopsumma:€0,00

OstroVit Turmeric + Black Pepper + Ginger 90 gab

OstroVit Turmeric + Black Pepper + Ginger 90 gab

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: OstroVit_Turmeric_+_Black_Pepper+Ginger_90tabs

Regulārā cena: €16,90

Īpaša Cena: €11,97

Kurkumīns ir dabisks ķīmisks savienojums, kas iegūts no garšvielām, kuras sauc par kurkumiem. Savienojumu izmanto kā dzelteni oranžu pārtikas krāsvielu un kā ļoti spēcīgu antioksidantu no polifenolisko savienojumu grupas, kam piemīt pretiekaisuma aktivitāte un spēja palielināt ķermeņa ražoto antioksidantu skaitu. Tā bioloģiskā pieejamība mūsu ķermenim uzlabo piperīna klātbūtni, tāpēc ir tik svarīgi, lai abas vielas tiktu ņemtas kopā. Kurkumīns ļoti bieži tiek izmantots kā balsts sausās acs sindroma, konjunktivīta, glaukomas un išēmiskās retinopātijas ārstēšanā. Daudzi pētījumi norāda, ka kurkumīns, kas atrodas kurkumīnā, var ārstēt neirodeģeneratīvas slimības, piemēram, Alcheimera vai Parkinsona slimību.

Melnie pipari - ir garšviela, ko praktiski izmanto visā pasaulē, lai ēdieniem piešķirtu raksturīgu garšu un garšvielu. Tajā esošais alkaloīds - piperīns paātrina atsevišķu vielu metabolismu. Piperīns, kas atrodas melno piparu augļos, pastiprina termoģenēzes procesu - t.i., siltuma ražošanas procesu, kura laikā ķermenis sadedzina kalorijas, kā arī lipolīzes procesu caur adrenerģiskiem receptoriem, t.i., taukaudu oksidēšanu. Piperīns stimulē maņu galus gremošanas traktā, tādējādi palielinot kuņģa sulas sekrēciju, un tas palīdz uzlabot gremošanu. Piperīns arī veicina dažu vitamīnu un minerālvielu, piemēram, absorbciju. Selēns, B vitamīni un beta-karotīns. Turklāt tas atvieglo koenzīma Q10 uzsūkšanos un palielina resveratrola vai kurkumīna absorbciju. Piperīns var arī palielināt dažu zāļu absorbciju.

Ingvers - ir visā pasaulē plaši pazīstama garšviela, kas satur vairākas sastāvdaļas ar pretvīrusu iedarbību, tāpēc ingveru gadiem ilgi izmanto kā vienu no mājas metodēm saaukstēšanās un infekciju ārstēšanai. Tā baktericīdās un pretiekaisuma īpašības nozīmē, ka to var izmantot kā palīglīdzekli saaukstēšanās un gripas ārstēšanā. Ingveram ir arī dezinficējošas īpašības. Ingvera spēcīgo sildošo efektu var izmantot ķermeņa atvēsināšanai.

 
Īpašības OstroVit Kurkuma + Melnie pipari + Ingvers

    Tas var palīdzēt paātrināt metabolismu
    Efektīvi atbalsta termoģenēzes procesu
    Tas uzlabo ķermeņa fizisko sagatavotību
    Ir antibakteriāla un pretvīrusu iedarbība
    Tas ir sinerģiski darbojošo vielu papildinājums
    Ir antioksidanta iedarbība
    Atbalsta mūsu ķermeņa gremošanas procesus

Lietojiet 1 porciju (1 tablete) dienā. Produkts ir paredzēts pieaugušajiem.

1 porcija (1 tablete)
Kurkuma sakneņu ekstrakts 300 mg
- tai skaitā kurkuminoīdos (95%) 285 mg
Ingvera saknes ekstrakts 100 mg
  - tai skaitā gingerolos (5%) 5 mg
Melno piparu augļu ekstrakts 10,55 mg
  - no tiem piperīna (95%) 10 mg