Shopping cart - Kopsumma:€0,00

POWER BAG DBX BUSHIDO - CROSS TRAINING - 20 KG

POWER BAG DBX BUSHIDO - CROSS TRAINING - 20 KG

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: PB20

€106,00
SPĒKA MAISS MA DBX BUSIDO - 20 KG

SPĒKA MAISS DBX BUSHIDO ir viena no universālākajām treniņu ierīcēm, kas ļaus jums ne tikai veidot savu figūru, bet arī būtiski veicināt spēka, stāvokļa un izturības palielināšanos.

Atšķirībā no smilšu maisiņiem, SPĒKA SOMAS jau ir piepildītas līdz noteiktam svaram, un to piepildījums ir vienmērīgs, kas neļauj tai kustēties slodzes laikā

Sajūtiet muskuļus, par kuru pastāvēšanu jūs nezinājāt!

Atšķirībā no tipiskiem sporta zāles vingrinājumiem, kur jūs izolējat tikai izvēlētās muskuļu grupas, treniņi ar SPĒKA MAISU ļaus vienmērīgi nostiprināt un veidot ķermeņa formu, iesaistot dziļos muskuļus.

Pateicoties kompaktajam izmēram, SPĒKA MAISS ir ideāli piemērots ne tikai treniņiem mājās vai trenažieru zālē, bet arī lieliski piemērots ceļojumiem un āra treniņiem. Gan materiāls, gan rokturi, gan šuves ir izturīgas pret mitrumu, laika apstākļiem un netīrumiem.

SPĒKA MAISA izmēri:
- Garums: 60 cm
- Diametrs: 20 cm

 
Visi rokturi ir piepildīti ar speciālu ielaušanas izturīgu ieliktni.
Visi rokturi ir šūti ar īpaši izturīgu neilona lenti ar vilkšanas jaudu līdz 300 kg!

Visas atlikušās šuves ir izgatavotas ar serdes vītnēm, kas izturīgas pret mitrumu un laika apstākļiem, lai ierīci varētu veiksmīgi izmantot arī brīvā dabā!

SPĒKA MAISS Bushido ir izgatavots no ļoti spēcīga specializēta materiāla daudzveidības.

Izmantotais materiāls sastāv no 7 slāņiem, kas garantē materiāla ļoti augstu izturību, vienlaikus nodrošinot pietiekamu elastību.


Materiālam ir neilona savijums, kas ievērojami nostiprina materiālu pret plīsumiem. Šī pārsiešana pārspīlētajā slodzē uzņem slodzi, padarot materiālu treniņa laikā praktiski neiespējamu saplēst.