Shopping cart - Kopsumma:€0,00

PROUD AIR BIKE 2.0 BLACK

PROUD AIR BIKE 2.0 BLACK

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: PROUD_AIR_BIKE_2.0_BLACK

€1 835,00
PROUD AIR BIKE 2.0 nav parasts velosipēds, jo tas apvieno gan rokas, gan kājas. Rokturu stieņi jāpārpumpē ar rokām, vienlaikus braucot ar velosipēdu ar kājām, lai tas tiešām būtu pilnvērtīgs ķermeņa vingrinājums. PROUD AIR BIKE izmanto ventilatoru, lai radītu pretestību vējam, tāpēc jo grūtāk jūs pedāli pagriežat un pārvietojat rokturus, jo lielāka un grūāka pretestība.

PROUD AIR BIKE ir lielisks aprīkojums, ko izmantot vielmaiņas kondicionēšanai. Tas var palīdzēt uzlabot jūsu sirds spēju, veicot tam intervālu treniņus.

PROUD AIR BIKE ir fantastisks vingrinājums, kas paredzēts “noklusējumam”, īpaši tiem, kuri ir ievainoti vai ir tikuši pie jauniem vingrinājumiem. Tas ir ideāls modifikācijas rīks, ko izmantot traumu gadījumā, īpaši, ja skriešana ir izslēgta no kārtīm vai ja esat ierobežots potītēs vai muskuļu sasprindzinājuma dēļ, tas ļauj jūsu biedriem joprojām droši vingrot. Tas ir arī ļoti noderīgs rehabilitācijas līdzeklis, jo tas ļoti maz ietekmē locītavas un nodrošina drošu kustību diapazonu. Tas ļauj ievainotajiem turpināt kustību un nodrošina asins plūsmu uz zonu, kas palīdzēs atveseļošanai.

Krāsa: melna

Izmērs: 123 x 67,5 x 142cm
Svars: 71,7 kg
Lietotāja svars: 150kg