Shopping cart - Kopsumma:€0,00

SELF 100% Real Glutamine 500g

SELF 100% Real Glutamine 500g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: Real Glutamine 500g

Regulārā cena: €24,90

Īpaša Cena: €19,90


Glutamīns ir viena no svarīgākajām aminoskābēm sportistiem. Glutamīns atbalsta proteīnu sintēzi, slāpekļa darbojas kā transporter, tiek kompensēta, pH hidratējot šūnu balstiem, atbalsta ražošanu augšanas hormons, tiek regulēta ar skâbes atlikumu, atbalsta imūnsistēmu, un ir prekursors enerģijas ražošanu glikogēna aknās atbalsta.

Īsumā glutamīns ir gan anabolisks, gan anti-katabolisks līdzeklis.

Daudzi apgalvo, un kritizēt glutamīns, kā nepieciešams, bet, iespējams, nav zināms viņiem par to, ka <b> glutamīns kontus apmēram 60% no visām ķermeņa muskuļus iekšējo šūnu vai bezmaksas aminoskābju muskuļos pati </ b> un 20% no visām aminoskābēm ķermenis. Tēlaini, mums ir nepieciešams, lai veidotu māju, mums ir vairāk nekā ķieģeļiem vai glutamīns, jo tas veido lielāko daļu, bet ne durvis vai grīdlīstes, kas ir tikai neliela daļa no mājas.

Atšķirībā no gandrīz visām citām aminoskābēm, glutamīns satur divus slāpekļa atomus. Kā šis papildu slāpekļa atoms, glutamīnu sauc par slāpekļa instilāciju. Glutamīns transportē slāpekli, kur organismam tas visvairāk nepieciešams.


500g iepakojums.

1 porcija 3-5g (tējkarote)

Nepieciešams visiem aktīviem cilvēkiem.