Shopping cart - Kopsumma:€0,00

SMILŠU MAISS BUSHIDO, SMILŠU MAISS, CROSSFIT, FITNESS 35 kg

SMILŠU MAISS BUSHIDO, SMILŠU MAISS, CROSSFIT, FITNESS 35 kg

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: DBX-PB-10

€64,90
VISA ĶERMENA VISPĀRĪGA TRENĒŠANA

Smilšu maiss ir viena no universālākajām treniņa ierīcēm, kas ļaus ne tikai veidot savu figūru, bet arī būtiski veicināt spēka, stāvokļa un izturības palielināšanos.

Regulāri treniņi ar smilšu maisu arī ievērojami uzlabo kustību koordināciju un pozitīvi ietekmē asinsrites sistēmu. Sajūtiet muskuļus, par kuriem jums pat nebija ne jausmas! Atšķirībā no tipiskiem vingrošanas vingrinājumiem, kuru laikā jūs izolējat tikai izvēlētās muskuļu daļas, treniņš ar smilšu maisu ļaus vienmērīgi nostiprināt un veidot ķermeni, iesaistot dziļos muskuļus.

Vingrinājumi ar smilšu maisu rada lielāku dinamisko spēku nekā tad, ja mēs paceltu, piemēram, tāda paša svara stieni. Tas ir saistīts ar nepieciešamību stabilizēt kustību, saglabāt līdzsvaru un palielināt saķeres grūtības.

BEZMAKSAS SVARA PIELĀGOŠANA

Komplektā ietilpst 3 spēcīgu pārvalku komplekts, kas jāaizpilda ar jebkuru brīvu pildvielu. Šāds risinājums ļauj ātri un ērti mainīt ierīces svaru, pielāgojot to pašreizējām vingrinājumu un treniņu iespējām. Smilšu maissa dizains ir sagatavots slodzei līdz 35 kg.

PĀRDOMĀTA UZBŪVE
Smilšu maiss Bushido izmanto instruktoru izstrādātu 7 rokturu sistēmu. Tie ir sakārtoti tā, lai būtu iespējams veikt plašu vingrinājumu komplektu.
Visi rokturi ir piepildīti ar speciālu ielaušanas izturīgu ieliktni.
Visi rokturi ir šūti ar īpaši izturīgu neilona lenti ar vilkšanas jaudu līdz 300 kg!

Visas atlikušās šuves ir izgatavotas ar serdes vītnēm, kas izturīgas pret mitrumu un laika apstākļiem, lai ierīci varētu veiksmīgi izmantot arī brīvā dabā!

EKSTRĒMA IZTURĪBA

Instrumenta izgatavošanai tika izmantota ļoti spēcīga specializēta materiāla šķirne.

Izmantotais materiāls sastāv no 7 slāņiem, kas garantē materiāla ļoti augstu izturību, vienlaikus nodrošinot pietiekamu elastību.


Materiālam ir neilona savijums, kas ievērojami nostiprina materiālu pret plīsumiem. Šī pārsiešana pārspīlētajā slodzē uzņem slodzi, padarot materiālu treniņa laikā praktiski neiespējamu saplēst.

Kā aizpildīt smilšu maisu:

1. Smilšu maisa komplektā ietilpst 3 tukši ieliktņi, kurus var piepildīt ar jebkuru brīvu pildvielu

2. Ja izmantojat pildvielu ar smalku gramu (piemēram, smiltis), ieteicams to vispirms iebērt folija maisiņā un tikai maisiņu ieliktnī - tas nodrošinās 100% blīvumu atveres atvēršanas gadījumā.

3. Ieliktņi jāaizpilda tādā mērā, kā pildījuma laikā plūst pildviela, kas piespiedīs svara stabilizāciju slodzes laikā, palielinot to efektivitāti.

4. Katru no ieliktņiem ieteicams aizpildīt ar atšķirīgu svaru, ļaujot izmantot dažādas slodžu kombinācijas.

Tehniskās specifikācijas:
  • Materiāls: stiprs slāņains plavils
  • Izmēri: garums: 60 cm, diametrs: 20 cm
  • Rokturu skaits: 7
  • Slodze: 35 kg
  • Jauda: apm. 30 kg smilšu