Shopping cart - Kopsumma:€0,00

SELF Taurīns 200g

SELF Taurīns 200g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Nav noliktavā

SKU: SELF Taurine 200g

€16,90
Atbalsta olbaltumvielu sintēzi
Palīdz saglabāt šūnu membrānas stabilitāti
Atbalsta vielmaiņu
Uzlabo sirdsdarbību

Taurīns ir augstas kvalitātes uztura bagātinātājs, lai uzlabotu uzturu. Taurīns veic svarīgas metabolisma funkcijas. Šis bioloģiskais savienojums nav organisma olbaltumvielu struktūra, bet tam ir ļoti svarīga loma aminoskābju pārveides procesos.
Taurīns palīdz regulēt impulsu, saglabāt šūnu membrānas stabilitāti un novērst šūnu pārmērīgu aktivitāti. Piedalās žultsskābju sintēšanā, sirdsdarbības regulācijā, smadzeņu neironos un centrālo nervu sistēmu darbībā. Taurīns novērš serotonīna veidošanos, kas izdalās fiziskās aktivitātes gadījumā un izraisa nogurumu. Tas darbojas arī kā antioksidants. Tāpat kā insulīns, taurīns veicina kreatīna transportēšanu muskuļu šūnās, padarot to vēl efektīvāku.

* Viena no labākajām kombinācijām ir taurīns un kreatīns kopā, tie uzlabo muskuļu spēku fiziskās aktivitātes laikā. Tieši tādēļ taurīns ir atrodams daudzos mikroelementos. Papildus sportistiem, kuri ir apmācīti uzlabot sirds un asinsvadu darbību, taurīns var uzlabot sniegumu sacīkstēs. Tomēr laba taurīna iezīme ir muskuļu šūnu palielināšanās.

Sastāvs: taurīns 100%
Dienas deva: 1-6 g dienā. Piemēram, 3 g pirms treniņa un 3 g pēc treniņa.