Shopping cart - Kopsumma:€0,00

Treadmill smērviela 250ml

Treadmill smērviela 250ml

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: Treadmill_lubricant_250ml K1/R1

€19,90
100% silikona eļļa ieeļļo vietu starp skrejceliņa plāksni un paklāju. Laba eļļošana ir vissvarīgākā, lai pēc iespējas labāk uzturētu skrejceliņa klāju, motoru, gultņus un citas nolietojošās detaļas. Arī skriešanas sajūta ir labāka uz ieeļļota paklāja.

Eļļai ir rūpīgi izvēlēta viskozitāte, lai garantētu ilgstošu un kvalitatīvu eļļošanu.

Šī eļļa ir piemērota visiem skrejceļiem, kurus apkalpo. Var izmantot arī pašeļļojošiem skrejceļiem. Noteikti izlasiet skrejceliņa instrukciju par eļļošanas ieteikumiem.

Eļļa regulāri jāpievieno skrejceļam. Parasti eļļošana vienmēr jāveic pēc apmēram 25–40 darba stundām. Eļļas stāvoklis regulāri jāpārbauda; mājas lietošanai reizi mēnesī, tirdzniecības zālēs 2-4 reizes mēnesī.

Lūk, kā pārbaudīt eļļas daudzumu:
Ar rokām izmēģiniet atstarpi starp paklāju un plāksni. Eļļai jājūtas kā plānai bīdāmai plēvei uz paklāja un dēļa virsmas. Ja plāksne ir sausa, pievienojiet eļļu. Ja ir šaubas, pievienojiet eļļu.

Pārdots plastmasas pudelē 250ml

LIETOŠANAS INSTRUKCIJA:
1. Paceliet paklāja malu, uz kura notiks skriešana un staigāšana
2. Novietojiet svilpi zem paklāja vidū, viegli saspiežot pudeli, vienlaikus velkot svilpi pret paklāja ārējo malu (eļļas līnija). Eļļa tiek izdalīta apmēram 15 ml, kas ir viena ēdamkarote
3. Atkārtojiet to ar otru pusi (t.i., kopā pievienojiet 15 ml + 15 ml eļļas)
2. Iedarbiniet skrejceliņu mierīgā tempā un staigājiet no viena sāna uz otru uz paklāja, lai eļļu izkaisītu uz līdzenas virsmas no visām pusēm
3. Gatavs