Shopping cart - Kopsumma:€0,00

SELF Pre Workout BCAA 350 g

SELF Pre Workout BCAA 350 g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: SELF Pre Workout BCAA 350g

Regulārā cena: €29,90

Īpaša Cena: €14,95

SELF Pre Workout BCAA ir saldināts uztura bagātinātājs pirms fiziskās aktivitātes, kas nodrošina enerģiju, novērš miegainību, transportē barības vielas muskuļiem un piešķir spēku.
Produkta specifika ir ļoti liela BCAA daļa salīdzinājumā ar citiem treniņu līdzekļiem.
Palīdz pilnīgi izturēt pat vissmagākos vingrinājumus. Pateicoties tā ārkārtīgi zemu kaloriju saturam, tas ir ideāli piemērots lietošanai pat uzturā.

Beta-alanīns (4 g) uzlabo veiktspēju visos pienskābi saturošajos sporta veidos un palēnina muskuļu nogurumu. Beta-alanīns ir muskuļu audu karnozīna sintēzes avots. Muskuļu audos galvenā karnozīna funkcija ir buferizēt karstas sulas, kas rodas intensīvā muskuļu darbā, kas palīdz palēnināt muskuļu audus, novilcinot noguruma iestāšanos. Īsi sakot, betalanīns bloķē pienskābes veidošanos muskuļos.
LAgrinīns (3g) ir aminoskābe, kas organismā ražo aktīvos bioloģiskos savienojumus, galvenokārt agmatīnu un slāpekļa oksīdu (NO). Tie ir svarīgi figūras veidošanā, uzlabojot funkcionālo spēju un saglabājot dzimumattiecības. Arginīns ļauj muskuļu audiem adekvāti apgādāt ar asinīm, skābekli un barības vielām, kā arī veicina muskuļu augšanu, tauku zudumu un erekciju.
BCAA (5g) attiecas uz sazarotās ķēdes aminoskābēm, valīnu, leicīnu un izoleicīnu. BCAA aminoskābes palielina gan spēku, gan izturību liela slodzes cilvēkiem.
Lizīns (2 g) atbalsta muskuļu augšanu un uztur ķermeņa slāpekļa līmeni. Aktīvai personai ir jālieto lizīns, jo šai aminoskābei ir ievērojama spēja atjaunot ķermeni. Lizīns kontrolē tauku daļu, jo tā piedalās taukskābju pārvadāšanā caur šūnu membrānām.
Betaīns (1,5 g) veicina radioaktīvo un toksisko vielu izdalīšanos organismā. Betaīns veicina olbaltumvielu metabolismu, stiprina asins kapilārus, pazemina holesterīna līmeni asinīs, uzlabo aknu metabolismu.
Kofeīns (200 mg) palielina garīgās spējas un palīdz kontrolēt miegainību fiziskās aktivitātes laikā.

Viena deva vai 17g satur
Beta-alanīns 4g
L-arginīns 3 g
L-leucīns 2,5 g
L-lizīns 2 g
Betain 1.5g
L-izoleucīns 1,25 g
L-Valīna 1,25 g
Kofeīns 200mg

Izmantojiet produktu 17g (1 kausiņš) 15-20 min pirms treniņa