Shopping cart - Kopsumma:€0,00

VPLAB Beauty Collagen Peptides 150g

VPLAB Beauty Collagen Peptides 150g

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Nav noliktavā

SKU: VPLAB_Beauty_Collagen_Peptides_150g

€15,50
Skaistumkopšanas kolagēna peptīdi uzlabo ādu, palielina ādas elastību un samazina grumbu dziļumu, kā arī stiprina nagus un matus.

Īpaši optimizēts skaistumam no iekšpuses
Uzlabo ādu, palielina ādas elastību
Stimulē ādas šūnas, lai ražotu vairāk kolagēna
Samazina smalkās līnijas, grumbiņas un celulītu

Ieteikums lietošanai
Vienu reizi katru dienu sajauciet kausiņu (2,5 g) ar iecienīto auksto dzērienu vai ūdeni.


Skaistumkopšanas kolagēna peptīdos ir tikai viena sastāvdaļa - 100% VERISOL®Hidrolizēts kolagēns. Bioaktīvie kolagēna peptīdi®VERISOL® ir īpaši optimizēti skaistumkopšanai, uzlabojot ādu, palielinot ādas elastību un samazinot grumbu dziļumu, kā arī nostiprinot nagus tikai četrās nedēļās.

Kolagēns ir viens no vissvarīgākajiem ķermeņa proteīniem un galvenā ādas strukturālā sastāvdaļa, kas satur apmēram 80% no tā sausās masas. Ķermenis ražo kolagēnu dabiski, tomēr tas sāk samazināties ar novecošanos, apmēram 25 gadu vecumā, izraisot ādas un nagu novājēšanu un mitruma zaudēšanu. Kolagēna ražošanu ietekmē arī endogēni un vides faktori, ieskaitot ultravioleto starojumu, hormonus un uzturu.

Skaistumkopšanas kolagēna peptīdi var ietekmēt ādas kolagēna metabolismu tieši no iekšpuses. Šī darbība neitralizē kolagēna zaudēšanu no dermas slāņiem, stimulējot jauna kolagēna ražošanu ādas šūnās. Rezultātā tiek palielināta kolagēna ražošana līdz 65%, kas noved pie pilnīgākas, nobriedušākas ādas, samazinātu smalko līniju un grumbu izskatu, uzlabotu ādas elastību, samazinātu celulītu un ātrāku nagu augšanu ar mazāku šķembu veidošanos.

Skaistumkopšanas kolagēna peptīdi ir viegli sagremojami un ātri uzsūcas organismā. Produkts nav alerģisks un ir drošs gan sievietēm, gan vīriešiem; tas nesatur cukuru un taukus, nekādas mākslīgas krāsas, saldinātājus, konservantus un garšas. Skaistumkopšanas kolagēna peptīdi nekavējoties izšķīst jebkurā aukstā šķidrumā, neatstājot pēdas.

Vienā porcijā 2g ietilpst:
Verisol® hidrolizēts kolagēns 2500 mg