Shopping cart - Kopsumma:€0,00

Svara zaudēšanas komplekss

Svara zaudēšanas komplekss

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: weightlosskit

Regulārā cena: €59,69

Īpaša Cena: €34,90

Tie, mūsuprāt, ir ārkārtīgi spēcīgi uztura bagātinātāji.

OSTROVIT CLA 1000 SLIM LINE - palīdzēs samazināt zemādas tauku daudzumu un palielināt liesās muskuļu masas procentuālo daudzumu, vielmaiņas ātrumu. Lieliski sadala taukus, ieskaitot tos, kas nogulsnējas vēdera iekšienē. Muskuļi sadedzina taukus, veicinot arī paātrinātu vielmaiņu. Tas noteikti ir pluss jebkurai personai, kas vēlas zaudēt svaru un uzlabot ķermeņa sastāvu.

OSTROVIT L-CARNITINE 1250, - Produkts paredzēts fiziski aktīviem cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru. L-karnitīns ir viela, kas veicina ķermeņa tauku sadedzināšanu. Taukskābes, kuras transportē L-karnitīns, oksidējas mitohondrijos - šūnu enerģijas centros. L-karnitīna lietošanas laikā jūtams enerģijas pieaugums.

OSTROVIT FAT BURNER - OstroVit Fat Burner VEGE ir dabīgu ekstraktu sastāvs, kas atbalsta lipolīzi un palielina ķermeņa termoģenēzi. Tauku dedzināšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša.

OSTROVIT HYDRO OUT DIURETIC - Parasti ideālas figūras veidošanas, muskuļu definīcijas uzlabošanas un "žāvēšanas" efekta pēdējais posms atbrīvo ķermeni no nevajadzīga ūdens daudzums.

Komplektā ietilpst: