Shopping cart - Kopsumma:€0,00

XBAG - HANTELES AR SVARU 1-40 KG

XBAG - HANTELES AR SVARU 1-40 KG

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Availability: Ir noliktavā

SKU: XB

€75,00
X Bag ir ierīce, ko izmanto funkcionāliem treniņiem, kuras mērķis ir visa ķermeņa nostiprināšana.
Šādu treniņu galvenā priekšrocība ir daudzu muskuļu grupu iesaistīšana vingrinājumu laikā - tostarp dziļos muskuļus, kas netiek trenēti tradicionālās sporta zāles laikā.
Treniņš, izmantojot X Bag, ļauj ātri uzlabot vispārējo fizisko stāvokli un attīstīt sportisku figūru.
X Bag, pateicoties mazajam izmēram un plašajam svara regulēšanas diapazonam, ļauj efektīvi trenēt visas muskuļu grupas.
Pateicoties plašajam svara pielāgošanas diapazonam (no 1 līdz 40 kg), jūs pats varat izlemt, vai ar vingrinājumiem, ar kuriem jūs strukturējat savu ķermeni (zemāks svars) vai veidojat muskuļu masu (lielāks svars).

Ja jums nav laika regulāriem treniņiem sporta zālē vai vēlaties papildināt pašreizējos treniņus sporta zālē, XBag ir jums piemērota ierīce.
 • Pielāgojot X Bag svaru, atšķirībā no tradicionālajām hantelēm, tas ļauj brīvi pielāgot svaru 1-40 kg robežās, nodrošinot treniņu progresu bez nepieciešamības iegādāties jaunus svarus
 • Drošība Izmantojot X Bag, jūs varat droši trenēties mājās, neuztraucoties par savu grīdu. Ierīce ir izgatavota no mīksta materiāla, tāpēc pat tās nomešana no liela augstuma nesabojās jūsu grīdu.
 • Treniņu komforts X Bag ir ērti un patīkami rokturi, kas atšķirībā no čuguna rokturiem neizraisa roku kairinājumu.
X Bag ir izgatavots no ļoti izturīga daudzslāņu materiāla, no kura izgatavoti Bushido boksa maisi, kas tiek uzskatīti par visizturīgākajiem boksa maisiem tirgū.
Izmantotais materiāls ir izturīgs pret laika apstākļiem un ir viegli tīrāms. Pat ja dodat priekšroku āra treniņiem, varat būt drošs, ka ierīce netiks sabojāta vai sasmērēta.
Visas šuves ir izgatavotas ar ļoti izturīgiem serdes pavedieniem, kas izturīgi pret bojājumiem un mitrumu. Papildu apdares izmantošana nodrošina papildu šuvju aizsardzību vietās, kas pakļautas mehāniskiem bojājumiem.
X soma ir aprīkota ar 2 izturīgiem un ērtiem rokturiem. Iekārtas iekšējā struktūra tika izstrādāta tā, lai pasargātu rokturus no pārrāvuma pat tad, ja izmantojat lielas slodzes.
Ierīcei ir 3 ieliktņi, kurus jūs jau saņemsiet komplektā - tos varat piepildīt ar jebkuru pildvielu (piemēram, smiltis, grants utt.). Katru no vākiem var piepildīt ar atšķirīgu svaru, kas ļaus efektīvi mainīt slodzi. Maksimālajam instrumenta svaram varat vienlaikus izmantot arī visas kasetnes. Ja jums patīk treniņi brīvā dabā vai vēlaties uzturēties formā braucienu laikā, jums nav nepieciešams ceļot ar smagu bagāžu, jo ierīci var uzpildīt uz vietas, izmantojot vispārpieejamās pildvielas.
XBAG tehniskie parametri:
 • Materiāls: slāņains plavils
 • Tukšo kasetņu skaits komplektā: 3
 • Tukšā instrumenta svars: apmēram 1 kg
 • Maksimālā slodze: apmēram 40 kg
 • Izmēri
 • Diametrs: 27 cm
 • Augstums: 18 cm (sānu sienas augstums bez rokturiem
 • Ieliktņu diametrs: apmēram 26 cm